Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech"

aktualizacja: 12.12.2008 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
dziewczynka, uśmiech
Zapraszamy wszystkich rodziców do wspólnej zabawy! Do wygrania płyty z rozśpiewanymi bajkami Brzechwy i Tuwima. Konkurs zakończony!
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem. Nadesłaliście mnóstwo cudownych zdjęć Waszych uśmiechniętych pociech, w związku z czym Redakcja miała ciężki orzech do zgryzienia, by wybrać 10 najlepszych. Po burzliwych naradach postanowiliśmy, że płyty "Centrum uśmiechu" otrzymują:
atettat4, Julia020508, Maciejka2004, Hope, agakula3, magla79, Niunia114, karosnac, k.lepka, grazka2407.
Zobacz zwycięskie zdjęcia >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!

Redakcja Babyonline.pl


Weź udział w naszej zabawie zamieszczając na forum zdjęcie najpiękniejszego uśmiechu Twojego dziecka.


Do zdobycia 10 płyt dla dzieci "Centrum uśmiechu" zawierających rozśpiewane bajki Brzechwy i Tuwima (czytaj więcej na temat nagrody).
Fundatorem nagród jest dystrybutor płyty, firma My Music.

Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech" zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy płytami "Centrum uśmiechu".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 25 listopada do 9 grudnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 11 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?