Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Świeżaki za darmo w Biedronce! Sprawdź, jak je zdobyć

| aktualizacja: 10.10.2017 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
gang świeżaków z biedronki.jpg
fot. Materiały prasowe
Biedronka rozdaje ulubione pluszaki Polaków! Podpowiadamy, co zrobić, żeby uzupełnić kolekcję Świeżaków, nie robiąc regularnych zakupów w dyskoncie.
600 darmowych Świeżaków można wygrać w konkursie zorganizowanym przez magazyn „KropkaTV” z okazji ukazania się jego 600. numeru! Ulegliście modzie na pluszowe maskotki z Biedronki? Podpowiadamy, jak uzupełnić świeżakową kolekcję. 

Jak zdobyć darmowe Świeżaki? 

Świeżaki to pluszowe maskotki w kształcie warzyw, m.in. kalafior Krzyś, brokuł Bartek czy rzodkiewka Żanetę. Szał na nie ogarnął całą Polskę! Można je było otrzymać w sklepach sieci Biedronka w zamian za naklejki otrzymane za zrobione w tej sieci zakupy (kilku osobom wciąż grozi kilkuletnie więzienie za ich kradzież). Teraz, dzięki konkursowi, możesz je zdobyć nie robiąc regularnych zakupów. 
Wystarczy ułożyć rymowankę – życzenia z okazji jubileuszu magazynu „KropkaTV”. Uwaga, wierszyk musi zawierać słowa „KropkaTV” oraz „Świeżaki”. Zabawa trwa do 31 października.

Prace konkursowe można wysyłać – do 31 października – trzema sposobami:
  • SMSem: SMS o treści SWIEZAKI pod numer 7155 – po kropce wpisujemy życzenia,
  • mejlem: na adres swiezaki@kropkatv.pl
  • pocztą: na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”Powodzenia, Świeżakomaniacy! 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?