Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs „Poznaj moją historię” – grudzień

| 01.12.2016, aktualizacja: 05.12.2016 | 4

Podziel się z nami swoją historią i wygraj zestaw kosmetyków SlimLine marki FlosLek. Czekamy na wasze zgłoszenia. Co miesiąc inny temat.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Kobieta z kawą przy laptopie/ konkurs na Babyonline.pl "Poznaj moją historię"

Zasady konkursu "Poznaj moją historię"

1. Aby wziąć udział w konkursie "Poznaj moją historię", należy napisać historię na temat: "Gwiazdkowe historie" i zamieścić ją w wątku konkursowym na forum. Tekst powinien mieć minimum 2000 znaków ze spacjami (około 1 strona worda), ale nie więcej niż 4500 znaków.
2. Aby dodać swoje zgłoszenie konkursowe, należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
3. Najciekawsza historia – zdaniem Komisji Konkursowej - dodana w wątku konkursowym w danym miesiącu (liczonym od pierwszego dnia miesiąca do ostatniego dnia miesiąca) otrzyma nagrodę.

*Osoby, które mają konto w systemie ja.w.polki.pl proszone są o zweryfikowanie danych przed zgłoszeniem się do konkursu.

Nagroda 

Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków SlimLine od FlosLek Laboratorium. W skład zestawu wchodzą:
Zobacz też: Regulamin konkursu

Uwaga!  Ogłaszamy, że laureatką listopadowej edycji została mammy_cool i do niej wysyłamy zestaw kosmetyków SlimLine od FlosLek Laboratorium.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?