Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs psychologiczny

08.08.2008, aktualizacja: 08.08.2008 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Zapraszamy wszystkie zainteresowane internautki do udziału w naszym konkursie! Do zdobycia najnowsza powieść Jodi Picoult „W imię miłości”.

Każdy rodzic wie, jak ciężko jest poruszać przy dziecku tzw. trudne tematy, np. jak powiedzieć dziecku, żeby nie reagowało na zaczepki nieznajomych osób. Ponieważ dzieci są z natury bardzo ufne, nie łatwo jest mu wytłumaczyć, że na świecie istnieją również ludzie, którzy mogą mieć złe zamiary.

W jaki sposób wytłumaczysz dziecku, by było ostrożne w stosunku do osób nieznajomych? Jak racjonalnie postarasz się zobrazować skutki takiego lekkomyślnego zachowania? Swoje wypowiedzi zamieszczajcie na naszym forum.
Do zdobycia 5 książęk Jodi Picoult „W imię miłości”. Czytaj więcej na temat powieści >>


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs psychologiczny >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs psychologiczny zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane najciekawsze wypowiedzi, które nagrodzimy książkami Jodi Picoult „W imię miłości”.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 sierpnia do 24 sierpnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 28 sierpnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

iwa
iwa | 2008-08-14 13:16 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mam na imię Iwona .Mam rocznego synka .Uważam ,że gdy dziecko ma 3 latka to trzeba powoli rozmawiać o takim czymś.Wytłumaczyć ,że nie wolno nikomu dawać rączki tylko mamusi z nikim się nie zatrzymywać i chodzić tam gdzie mama .Może to nie łatwy temat , bo jak tu wytłumaczyć , ale jakoś to mu przypominać

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?