Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs „Wesoła kanapka dla dziecka”

| aktualizacja: 10.03.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Fundacja Fit Kid zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie „Wesoła i zdrowa kanapka dla dziecka”.
Celem konkursu jest zachęcenie dzieci oraz ich rodziców do urozmaicenia jadłospisu oraz zdrowego odżywiania i rozbudzenia przez zabawę pasji kulinarnych u dzieci.

Konkurs jest częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Fundacji Fit Kid „Jedzenie domowe jest pyszne i zdrowe”  –  promującej zdrowe, domowe żywienie. Wspólne przygotowywanie posiłków wraz z dzieckiem to nie tylko wzmacnianie więzi rodzinnych, ale prawdziwa przygoda, pełna niezwykłych smaków i aromatów.

Konkurs jest  inicjatywą  promującą zdrowy tryb życia, będącą odpowiedzią na znany i szeroko dyskutowany problem chorób cywilizacyjnych jakimi są otyłość i nadwaga dzieci i młodzieży ze wszystkimi jej negatywnymi skutkami.

Zasady konkursu:
Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i ich rodziców, dziadków i opiekunów. Uczestnicy konkursu wykonują dowolną ilość prac (kanapek) używając jadalnych składników (m.in.: warzyw, owoców, pieczywa, serów, wędlin, ryb, sosów). Każda praca zgłoszona do konkursu powinna zostać sfotografowana. Zdjęcie w formacie jpg nie przekraczające 1 MB należy przesłać mailem na adres fundacja@fitkid.pl lub kolorowy wydruk, minimalny format A5 na adres: 
Fundacja Fit Kid, ul. Dantego 1/45, 01-914 Warszawa.


Prace należy przesłać od 17.03 do 30.04.2011 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 02.05.2011 r.


Nagrodą w konkursie jest sokowirówka ufundowana przez firmę GRASS.
Każda praca musi być opisana: 
imię i nazwisko, adres (także adres e-mail), telefon, spis składników kanapki.

Przy ocenie prac, komisja konkursowa powołana przez Fundację będzie brała pod uwagę - wartości odżywcze składników kanapki
- nowatorstwo pomysłu na kanapkę dla dzieci
- wygląd kanapki
- łatwość wykonania kanapki


Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie Fundacji Fit Kid, ul. Dantego 1/34, 01-914 Warszawa oraz na stronie internetowej www.fitkid.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?