Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs "Wspaniale być mamą"

aktualizacja: 20.05.2009 | 1

Są miliony powodów, dla których tak fantastycznie być mamą. Naprawdę codziennie możesz się cieszyć, że... spotkał Cię taki cud. Konkurs zakończony!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
mama, dziecko, uśmiech
Lista laureatów konkursu:
1. laurence
2. SyEla
3. biedronka4
4. illa
5. wasylek
6. agula3
7. sylka28
8. ewelka21
9. moniau
10. Lullaby

Zwycięzcy otrzymują zestaw kosmetyków firmy Bielenda.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Redakcja


Każdy dzień, począwszy od narodzin Twojego dziecka, przynosi Ci niespodzianki. Cieszysz się z uśmiechów i spojrzeń dziecka, z zaufania i wiary, jaką Cię obdarza ta mała istotka, z miłości, której nie można porównać z żadną inną. To niepowtarzalne chwile.

Są miliony powodów, dla których tak fantastycznie być mamą. Naprawdę codziennie możesz się cieszyć, że... spotkał Cię taki cud.Podziel się na naszym forum swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem, jak to cudownie jest być mamą!10 najlepszych wypowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków firmy Bielenda (patrz galeria obok).
W skład każdego zestawu wchodzą:
- 1 szt. Bio Plantacja Aloes żel do demakijażu
- 1 szt. Bio Plantacja Aloes krem do twarzy
- 1 szt. Bio Plantacja Bawełna peeling do twarzy i ciała
- 1 szt. Bio Plantacja Bawełna balsam do ust


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Wspaniale być mamą" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Wspaniale być mamą" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają zestaw nagród.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 5 maja do 18 maja 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 20 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Aleksandra
Aleksandra | 2009-05-11 14:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Właśnie zaczęłam czytać"mamo to ja" i zdziwił mnie list Anny.Ja będąc w ciąży wachałam się czy będę karmić piersią,a raczej bylam pełna obaw.Ja też mam wklęsłe brodawki i bałam się ,że maluszek nie będzie chciał się męczyć,tym bardziej,że cuda techniki jakie zakupiłam żeby wyciągnąc brodawkę niewiele dały(mam tu na myśli Niplete firmy Avent).Już w pierwszych dniach moje obawy potwierdzily się,nie dość,że nie było pokarmu to Adaś nie potrafił zassać,położne w szpitalu też nie byly pomocne,a nawet szkodziły.Kiedy wracałam z moim synkem do domu przekonana,że zostaje mi butelkowe karmienie,kombinowałam co by tu zrobić żeby jednak tę pierś wykorzystać i udało się pomógł i laktator i niplete chwilę przed przystawieniem małego do piersi wyciągałam brodawkę tymi sprzętami,a potem poszlo już wspaniale i nie trzeba było żadnej pomocy,i choć pierwsze karmienia były okupione paniką,płaczem i nerwami to dziś nie żaluję,że tak męczyłam mojego malca,bo potem karmiłam go przez 8 miesięcy bez wiekszych problemów.Wiem,że butelka nie szkodzi,ale czasem trzeba więcej chęci i wytrwałości i się udaje.Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?