Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj zestaw dla dziecka zestaw zabawek i bajek. Konkurs „Wodne szaleństwa”

| aktualizacja: 23.08.2017 | 1

Weź udział w naszym konkursie „Wodne szaleństwa” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum zdjęcie waszych letnich wodnych zabaw z dziećmi lub samych maluchów. Do wygrania 5 zestawów gier edukacyjnych Granna, magnetycznych tablic oraz audiobooków.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Wodne zabawy i szaleństwa w lecie to podstawa udanych wakacji. Które dziecko nie lubi chlapania się, wygłupiania, pływania na zabawnych dmuchanych zabawkach czy grania w piłkę wodną? Wykorzystajcie letnie wyjazdy i zabawy w wodzie! Pokażcie nam zdjęcie waszych letnich wodnych zabaw i wygrajcie świetne nagrody.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Prześlijcie nam zdjęcie, na którym pokażecie nam wasze letnie zabawy i gry w wodzie. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl

Do wygrania 5 zestawów: gra Granna, tablica magnetyczna Znikopis Smiki oraz audiobook Disneya Kubuś i Przyjaciele - zobacz nagrody w konkursie:

By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Zestawy wędrują do:

Gratulujemy serdecznie!!!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Jaga53
Jaga53 | 2017-08-19 15:59 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Konkurs jak najbardziej na czasie... piasek, woda, łopatka, wiaderko i więcej nie trzeba! No, może odrobiona cienia i dużo, dużo wody do picia.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?