Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj 1 z 3 zestawów świetnych książek blogerów parentingowych! Konkurs „Chwila dla mamy i taty”

| aktualizacja: 11.07.2017 | 1

Weź udział w naszym konkursie „Chwila dla mamy i taty” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum kilka zdań o tym, dlaczego tata twojego malucha powinien dostać tę książkę lub dlaczego mama dziecka powinna dostać tę książkę. Do wygrania 3 zestawy książek blogerów parentingowych: Halo Ziemia i Segritta.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Wszyscy wiemy, że kobiety i mężczyźni do rodzicielstwa podchodzą inaczej. Każda kobieta, która jest matką jest inna i każdy facet jest też innym tatą. Nikt nie może jednak zaprzeczyć, że bycie rodzicem to wyjątkowa rola, jedyna w swoim rodzaju. O różnym podejściu do rodzicielstwa są też książki, które możecie wygrać w naszym konkursie. Matylda Kozakiewicz, autorka bloga Segritta.pl porusza w swojej temat szeroko pojętego macierzyństwa i problemów współczesnych matek, np. karmienia piersią w miejscach publicznych, natomiast książka autora bloga Halo Ziemia – Konrada Kruczkowskiego, to reportaże o ojcach, którzy nie zawsze mają łatwo w życiu. Napisz nam, kilka zdań o tym, dlaczego twój mąż lub partner powinien dostać tę książkę lub dlaczego twoja żona/partnerka powinna dostać tę książkę. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych przemyśleń, a na kolejnej stronie przeczytacie też kilka zdań o obu książkach – tak abyście wiedzieli o czym do nas pisać.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Napisz nam, kilka zdań o tym, dlaczego twój mąż lub partner powinien dostać tę książkę lub dlaczego twoja żona/partnerka powinna dostać tę książkę

Do wygrania 3 komplety książek: Matylda Kozakiewicz „Złe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy” oraz Konrad Kruczkowski „Halo tato. Reportaże o dobrym ojcostwie” - zobacz nagrody w konkursie!

By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Zestawy książek dostają od nas:
  • wentula
  • barbarq15
  • sylwiaplusa
Gratulujemy zwycięstwa!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

anuschka2017
anuschka2017 | 2017-06-30 10:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dlaczego Mama powinna dostać książkę...? Ponieważ jest ciekawa czy coś ją jeszcze zaskoczy, czy tylko jej przytrafiają się te wspaniałe pytania ,,a po co na rolki? pokarm stracisz!; a po co szyjesz ubranka? nie możesz kupić?; a czemu nie jesz truskawek? dziecko musi dostać witaminy" itd. Czasem brakuje słów aby to opisać ale może fajnie będzie poczytać i dowiedzieć się jak przetrwać ten czas, to macierzyństwo :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?