Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj zestaw zabawek, gier i książek. Konkurs „Mistrz śmiesznych minek”

| aktualizacja: 04.07.2017 | 0

Weź udział w naszym konkursie „Mistrz śmiesznych minek” - dodaj do naszego wątku konkursowego zdjęcie dziecka, na którym uchwyciliście jego śmieszną minę. Do wygrania 5 zestawów: instrumenty Smiki, książka Aleksandry Piotrowskiej z autografem i gra Granna.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Dzieci mają niesamowity dar rozśmieszania dorosłych. Często śmiejemy się przez jakieś powiedzonka dzieci, a czasem np. gdy maluch zrobi śmieszną minę po spróbowaniu nowego smaku, z powodu jakiejś sytuacji itp.

Ogromną sztuką jest uchwycić ten moment na zdjęciu, jednak czasem mimowolnie i przypadkowo uda się uchwycić moment, gdy maluch po raz pierwszy próbuje kwaśnego smaku cytryn lub śmiesznie marszczy nosek od promieni słonecznych. Jeśli posiadasz takie zdjęcie swojego dziecka, oto konkurs dla ciebie!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Prześlijcie nam zdjęcie, na którym uchwyciliście śmieszną minkę swojego dziecka. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl

Do wygrania 5x zestaw: instrumenty Smiki, gra Granna Sombrero czy melonik? oraz książka Aleksandry Piotrowskiej „Szczęśliwe dziecko, czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych” z autografem - zobacz nagrody w konkursie!

By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Zestaw z grą, bębenkiem i książką wędruje do:

Gratulacje dla zwycięzców! 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?