Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

| aktualizacja: 20.09.2017 | 0

Weź udział w naszym konkursie „Jesienne spacery” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum zdjęcie z waszego rodzinnego spaceru jesienią. Do wygrania 5 zestawów gier Granna i książek z wierszykami dla dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Jesień za oknem w pełni! Powoli w parkach i na ulicach widać kolorowe liście i coraz częściej czuć chłodny wietrzyk. Razem z jesienią zaczynają także spadać z drzew kasztany, z których można zrobić wesołe ludziki, a także zebrać bukiet kolorowych liści i ususzyć go w wazonie. Jeśli tylko pogoda sprzyja, jesień może być najpiękniejszą porą roku, którą warto wykorzystać na rodzinne spacery z dziećmi.
 Pokażcie nam zdjęcie waszych jesiennych spacerów i czasu, który aktywnie spędzacie na świeżym powietrzu. Wygrajcie świetne nagrody!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Prześlijcie nam zdjęcie, na którym pokażecie nam wasze jesienne rodzinne spacery i to, jak spędzacie czas na świeżym powietrzu. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl


Do wygrania 5 zestawów: 2 gry Granna oraz 2 książki z wierszykami Tuwima i Brzechwy dla dzieci zobacz nagrody w konkursie.By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?