Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konsultanci Laktacyjni Bona Mater

| aktualizacja: 28.06.2007 | 0

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(6)
Poznaj naszych ekspertów, którzy na Forum BabyOnline odpowiadają na pytania dotyczące karmienia piersią.

Anna Komaszyńska
Jestem Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Ponadto mam prawo wykonywania zawodu położnej i specjalizację z zakresu opieki przed i okołoporodowej. Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu Warszawskiego, otrzymałam tytuł magistra pedagogiki o specjalności opiekuńczo-wychowawczej. Od kwietnia 2007 pełnię obowiązki Wojewódzkiego Konsultanta w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego.
Od 12 lat pracuję w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie zajmując się organizowaniem opieki nad matką i jej dzieckiem zgodnie z potrzebami i zmieniającym się światem położniczym w Polsce, pracowałam także w bezpośrednim kontakcie z pacjentką. Brałam udział w przygotowywaniu szpitala do realizacji 10 kroków Szpitala Przyjaznego Dziecku. Wcześniej pracowałam jako położna środowiskowa, opiekowałam się młodymi mamami i ich dziećmi po ich wyjściu ze szpitala.
Obecnie także prowadzę zajęcia przygotowujące rodziców do karmienia piersią w szkołach rodzenia.
Jestem mamą wspaniałej, dorosłej córki.

Kinga Osuch
Jestem położną i Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC.
Ukończyłam też studia na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Warszawskiego o specjalności Pielęgniarstwo Społeczne - otrzymałam dyplom z wyróżnieniem i tytuł magistra socjologii. Swoje doświadczenia w pracy z matkami karmiącymi i ich dziećmi zdobywałam pracując w oddziale położniczo-noworodkowym i poradni laktacyjnej Szpitala Św. Zofii w Warszawie, który jest Szpitalem Przyjaznym Dziecku i jednym z najlepszych szpitali położniczych w Polsce. Prowadzę zajęcia w szkole rodzenia na temat żywienia najmłodszych dzieci. Jestem mamą czworga dzieci, dzięki którym na własnej skórze przekonałam się jak piękne i wygodne jest karmienie piersią i jakie czasami bywa trudne.

Urszula Skrzypiec
Jestem położną i Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Całe moje życie zawodowe jestem zaangażowana w opiekę nad nowonarodzonymi dziećmi i ich mamami - najpierw jako pracownik oddziału noworodkowego szpitala w Olsztynie, w którym zajmowałam się noworodkami i wcześniakami wymagającymi intensywnego nadzoru. Od 10 lat pracuję w oddziałach Szpitala Św. Zofii w Warszawie, jednego z najlepszych szpitali położniczych w Polsce, gdzie także sprawuję opiekę nad matkami i ich dziećmi. Pomagałam też mamom karmiącym udzielając im porad w Pomocy Laktacyjnej przy Szpitalu Św. Zofii. Jestem także nauczycielem szkoły rodzenia. Mam wspaniałego syna.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?