Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kontrowersyjne zdjęcia mam karmiących kilkulatki – piękne czy oburzające?

| aktualizacja: 30.09.2015 | 30

Nie są niemowlakami, część z nich nie jest już nawet małym dzieckiem, a mimo to ssą piersi. Zobacz zdjęcia mam karmiących dzieci w wieku dwóch, trzech, pięciu lat.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Fotografka z Florydy Natalie McCain stworzyła nową serię zdjęć, która przedstawia matki karmiące piersią dłużej niż rok. Zatytułowała ją  - We’re not “still nursing," we’re just nursing. Zdjęcia dodatkowo opatrzone są historiami i anegdotami karmiących mam.

Natalie McCain poprzez zdjęcia chce otworzyć oczy wszystkim, którzy piętnują długie karmienie piersią. Uważa, że żadna matka nie powinna być oceniana przez to, jak długo karmi piersią. Fotografka sama długo karmiła piersią swoje dzieci. Teraz chce pokazać innym, że czynność ta nawet w przypadku kilkulatków jest piękna, naturalna i nie powinna być piętnowana. 

Zobacz też: Szokujący raport: tylko 4 proc. Polek karmi piersią półroczne niemowlę
 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (30)
avatar

Ja ja ja
Ja ja ja | 2017-11-11 09:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wg mnie, te kobiety mają jakiś problem z sobą.

Odpowiedz

Martana
Martana | 2017-02-05 11:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kolejna akcja propagująca chorobliwą otyłość i potworne zaniedbanie ciała. Te zdjęcia spełniają jeden, bardzo istotny cel: stanowczo odradzają macierzyństwo. Sugerują wprost, że bycie matką oznacza ohydne oszpecenie własnego ciała i ciężką chorobę, jaką jest otyłość. Brawo.

Odpowiedz

Agnieszka
Agnieszka | 2016-11-13 22:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

No jakby to były zdjęcia jakiejś super półnagiej laski albo miodzio faceta jak go Pan Bóg stworzył, to by było wszystko tak,
jak być powinno. Czyli żyjemy tak jak reszta spoleczenstwa ,bo jak nie to nas wyśmieją,obgadają,obrażą,zwyzywają,uznają za zbocznców,dziwaków i innych nienormalnych. O matko naprawde ten świat schodzi na psy. Kobieta nie karmi-zle. Karmi zbyt długo (według społeczeństwa oczywiście) też źle.Ktoś nie je mięsa masakra - psychol.Je mięso-sadysta,biedne zwierzęta. Ktoś jest w związku homoseksualnym jak można przecież to chore,do psychiatry z nim. Zawsze jest źle cokolwiek ludzie by nie robili będzie źle. Hmmm te dzieci będą miały skrzywioną psychike ,a oglądając głupoty w telewizji nie będą miały. Wydaje mi się że dla dzieci to jest coś naturalnego.To dorośli mają z tym wielki problem.To dorośli przekazują dzieciom takie impulsy ze to coś złego. Widząc golasa na plaży to dorosły jest zmieszany i zniesmaczony dziecko to ma w nosie dopóki nie zobaczy oczywiście że dorośli robią z tego wielkie halo.A tak a propos innych stworzeń na ziemi i długości karmienia-goryle i szympansy karmią ok 4,5 roku.No wstyd wstyd.Krokodyle i słonie już Was pewnie obgadują. Aha ja karmie 20 miesięcy.Mam przez to rozumieć że jestem zboczona i że moje dziecko będzie skrzywione psychicznie.ehhhh

Odpowiedz

iwa86
iwa86 | 2016-08-21 09:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Obrzydliwe

Odpowiedz

gosik
gosik | 2016-08-17 22:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

No i super 😊

Odpowiedz

Dorcia512
Dorcia512 | 2016-08-17 22:17 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moim zdaniem na wszystko jest czas i pora. Karmienie piersią jest dobre i wskazane ale przychodzi czas kiedy powinno się to zakończyć i nauczyć dziecko normalnego samodzielnego jedzenia i innych.form okazywania czułości i bliskości.karmienie piersią 3-4 latka wg mnie nie jest normalne. Żadne inne stworzenie na ziemi nie przedłuża procesu uzależnienia dziecka od matki dłużej niż jest to konieczne.wydaje mi się ze to matki mają problem i jest to pewna forma uzależnienia i lęku przed usamodzielnieniem się dziecka.

Odpowiedz

Gość
Gość | 2016-04-02 08:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jak dla mnie piękne zdjęcia. Nie widzę w tym nic kontrowersyjnego.

Odpowiedz

f
f | 2016-04-01 16:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

F

Odpowiedz

ona
ona | 2016-03-09 22:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mój syn ma 24 msc. Wciąż go karmię. Nie czuję się zboczona, nienormalna czy okropna. Nie uważam też tego za fobię. Powiem więcej, mój syn jest bardzo samodzielnym dzieckiem. Wśród dzieci w swojej grupie w żłobku jest najbardziej usamodzielnionym maluchem. Bynajmniej nie sposob karmienia za to odpowiada.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Karol
Karol | ona | 2016-08-20 15:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie mi to oceniać, ale o ile dla noworodka i niemowlaka pokarm matki jest pełnowartościowy i zdrowy, o tyle dla dwulatka jest tylko chimera jego matki. Ot taki uspokajacz i zatykacz, bo w jego wartość specjalnie nie wierzę. Skoro dwulatek jest samodzielny to chyba powinien zamiast piersi spod bluzki llchwytac butelkę z wodą albo jabłko.

Odpowiedz

bleee
bleee | 2016-03-08 11:26 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czekam na foty nastolatka przyssanego do cyca

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?