Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kosmed


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 500 ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 40 zł
Opis produktu

Kosmed, A-Pueri Baby, Emulsja do kąpieli

Idealny preparat do kąpieli niemowląt, dzieci i dorosłych. Delikatnie myje i natłuszcza skórę dziecka. Nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Ma specjalnie dobrany dla wygmagań maluszków aromat, nie powodujący podrażnień. Zabezpiecza świetnie przed utratą wilgoci przez skórę, chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki dużej zawartości wysokiej jakości ciekłej parafiny i specjalnie dobranym składnikom preparat zapewnia skórze odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia. Emulsja ma działanie regenerujące i uspokajające. Emulsja przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry.

Skład: Paraffinum Liqudum (65%), Isopropyl Palmitate (DUB IPP), C12-13 Pareth-3, Isopropyl Myristate (DUB IPM), Bisabolol, Perfum.
Oceny użytkowników produktu 

Kosmed, A-Pueri Baby, Emulsja do kąpieli

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-29 12:37

drogi

dealny preparat do kąpieli dla każdego, myje i natłuszcza skórę, nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Ma specjalnie dobrany dla wygmagań maluszków aromat, nie powodujący podrażnień. Emulsja ma działanie regenerujące i uspokajające.Do codziennej pielęgnacji skóry.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?