Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Koszmar rodzącej! Szpital przeprasza

| aktualizacja: 02.06.2016 | 3

Matka ośmiorga dzieci, która udała się do szpitala, gdy zaczęła rodzić, budzi się po 6 dniach śpiączki bez ...

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Rodziła, amputowano jej nogi w wyniku komplilacji przy porodzie
Matka ośmiorga dzieci, która udała się do szpitala, gdy zaczęła rodzić, budzi się po 6 dniach śpiączki od wykonania cesarskiego cięcia bez obu nóg! Kobieta i jej partner są przerażeni tym, co przyniesie przyszłość.

31-letnia Brytyjka Ella Clarke pojachała w wyznaczonym terminie na zabier cesarskiego cięcia. Niestety w trakcie operacji wystąpiły powikłania. Okazało się, że ma przyrośnięte łożysko (komplikacja po poprzednich cesarskich cięciach). Kobieta została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i przeniesiona na oddział intensywnej terapii, gdzie monitorowano jej stan przez kolejne 24 godziny. Jednym z najniebezpieczniejszych skutków ubocznych w takich sytuacjach jest problem z krzepnięciem krwi w nogach. Kontrolowanie stanu nóg powinno odbywać się co godzinę. Ella twierdzi, że przez 6 godzin nikt nie sprawdzał stanu jej kończyn. Kiedy po 6 dniach młoda matka została wybudzona, miała już amputowane obie nogi. Teraz dopatruje się zaniedbania ze strony szpitala. 

- Pamiętam moment, gdy się obudziłam. Myślałam, że obudziłam się zaraz po cesarce. Sądziłam, że będzie obok mnie moja mała córeczka. Nie miała pojęcia, że byłam w śpiączce. Zamiast tego lekarz powiedział, że w wyniku komplikacji podczas cesarskiego cięcia amputowano mi obie nogi. Wtedy to do mnie nie dotarło. Byłam w szoku – wspomina młoda mama i dodaje: z aktywnej mamy, trafiłam na wózek inwalidzki. 

- Dzieci nie mogły patrzeć na mnie bez protez. Zaczęły bać się chodzić na badania w obawie amputacji kończyn – wspomina Ella.

Kobieta wraz z mężem zażądała spotykania z dyrekcją szpitala. Para została poinformowana o niedopatrzeniu i otrzymała przeprosiny.

Oby takie historie nie miały więcej miejsca. 

Zobacz też: „Niewinny” zabójca dzieci! Możesz go mieć w swoim domu

 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Natalia
Natalia | 2017-05-04 08:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Popaprance! Ciekawe jak ma teraz wychowywać te dzieci.. Przepraszam? Śmieszne! Nic nie złagodzi jej bólu z jakim się musi teraz zmagać

Odpowiedz

marchewka
marchewka | 2016-06-10 12:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Brytyjska sluzba zdrowia w calej krasie..

Odpowiedz

Sofija
Sofija | 2016-06-06 15:14 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A co jej dadzą przeprosiny? Nawet odszkodowanie nie cofnie krzywdy jaka wyrządzono tej kobiecie. Ale "przepraszam" zmieni wszystko z pewnością :(

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?