Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kot w Butach na żywo w Sali Kongresowej

| aktualizacja: 23.05.2012 | 1

2.06.2012r., godz. 13:00 i 16:00. "Kot w butach" to niezwykłe widowisko na Dzień Dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
tamika
Bilety: empik oraz www.makroconcert.pl

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych baśni świata zaliczana do klasyki tego gatunku. Historia sprytnego kota i jego pana Janka pojawiała się w zbiorach wielu pisarzy, m.in. Charlesa Perroult, czy braci Grimm. Sięgali po nią autorzy operowi i twórcy filmów animowanych, m.in. Walt Disney. W 2011 wytwórnia Dream Works, zachęcona ciągłą popularnością tej bajki, zrealizowała na jej podstawie superprodukcję w technice 3D. Tym razem jednak najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najsłynniejszego kota na żywo!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na rozśpiewane i roztańczone mega widowisko w polskiej wersji językowej! Piękna scenografia, orkiestra na żywo, mnóstwo humoru oraz nowe przygody i postacie, o których jeszcze nigdy nie słyszeliśmy, a które z pewnością zachwycą naszych milusińskich!

Kot w butach opowiada historię Janka - najmłodszego syna zmarłego młynarza – który w spadku po ojcu dostaje jedynie kota. Wypędzony przez swoją bratową wyrusza w świat. Po drodze okazuje się, że jego podopieczny nie jest zwykłym zwierzakiem. Nie dość, że mówi ludzkim głosem, to jeszcze w podzięce za otrzymane od swojego pana buty postanawia odmienić jego los...

Tym razem będziemy mieli okazję spotkać najpopularniejszego kota na żywo! W spektaklu wyreżyserowanym przez Jerzego Turowicza młodziutka publiczność będzie mogła śledzić nieznane dotąd historie Janka i jego wiernego mruczącego druha. Wśród wielu przygód spotkają oni na swojej drodze przemądrzałe kuropatwy, dzielne zające, sprytną żmiję, a także czarownicę i czarnoksiężnika, który zmienia się w groźnego lwa. Jak w każdej z bajek wszystko dobrze się kończy, Janek żeni się z królewną, a kot... łapie myszy w królestwie, udowadniając, że nie zawsze pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Wypełniony magią i pozytywną energią spektakl z pewnością zachwyci nasze pociechy, a możliwość włączania się dzieci w sceniczną akcję będzie z dla nich dodatkowym atutem i emocjonalnym przeżyciem. Przedstawienie da im możliwość obcowania ze światem teatru od najmłodszych lat, a jego walory edukacyjne ukażą, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, odwaga i bohaterstwo. Kot w Butach na żywo zarazem bawi i uczy, a co najważniejsze nie zawiera przemocy, jak większość współczesnych bajek telewizyjnych i gier komputerowych.

2 czerwca 2012 – WARSZAWA – Sala Kongresowa, godz. 13.00 i 16.00
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

zainteresowany
zainteresowany | 2013-05-11 10:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Na stronie sali kongresowej brak informacji na ten temat, jest tylko info że będzie to widowisko pokazywane 5tego czerwca. Nie pozostaje nic innego jak zadzwonić co zaraz z resztą uczynię.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?