Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Buty zimowe dla dziewczynki - zima 2014/2015

| aktualizacja: 10.11.2014 | 0

Zastanawiasz się, jakie buty zimowe dla dziecka kupić w tym roku? Zobacz nasz przegląd obuwia dla dziewczynek na zimę 2014/2015.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)

Wybierając buty zimowe dla dziewczynki, ważny jest nie tylko odpowiedni rozmiar (pamiętaj o zachowaniu 1,5 cm wolnej przestrzeni między czubkiem buta a końcami palców), rodzaj materiałów, z jakich wykonano obuwie, ale  również fason i typ buta.

Rodzaje obuwia zimowego dla dziewczynki:

  • Kozaczki - to buty idealne dla przedszkolaka. Wybierając ten rodzaj butów, zwróć uwagę, czy są elastyczne, czy boczny zamek rozpina się na całej długości buta i czy nie uwierać od środka - sprawdź czy jest dokładnie wszyty.
  • Śniegowce – idealne na śnieg i mróz. Wybierając śniegowce, zwróć uwagę na ich wysokość (im dłuższe śniegowce, tym mniejsza szansa, że śnieg dostanie się do wnętrza buta). Dziecko może mieć problem z założeniem wysokich butów, dlatego przez zakupem zwróć uwagę, czy but jest elastyczny, bądź posiada zapięcie, które umożliwia łatwe wsunięcie stopy dziecka do śniegowca.
  • Uniwersalne buty zimowe - wykonane są z Gore-Texu lub materiału z oddychającą, z nieprzepuszczającą wilgoci membraną. Dzięki temu systemowi stopy dziecka nie marzną i nie przemakają. Idealnie sprawdzą się, gdy nie ma srogiej zimy.

Zobacz też: Zimowe czapki dla dziewczynki - zima 2014/2015

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?