Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kropka w kropke


kategoria:

Ręczniki i okrycia kąpielowe


Autor: kropka w kropke
Ocena:
3 oceny

Cena: 90 zł
Opis produktu

Kropka w kropke, Ręcznik kąpielowy S/M

Nasz ręcznik to ciekawe rozwiązanie dla każdego Rodzica i jego Pociechy. Ręcznik posłuży, jako fartuch dla Rodzica podczas kąpieli. Guma umieszczona po drugiej stronie kapturka umożliwi powieszenie ręcznika na szyi, a wygodne rzepy w narożnikach ułatwią zapięcie ręcznika z tyłu. Po kąpieli możemy wyjąć mokre dziecko na siebie i fartuch w jednej chwili przeistoczy się w duży, mięciutki, otulający całe dziecko ręcznik. Wymiary: +/- 90x90 cm
Oceny użytkowników produktu 

Kropka w kropke, Ręcznik kąpielowy S/M

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-18 23:32

Fajny ale dla początkujących nie za prosty w użyciu

Taki ręcznik ma kuzynka. Ogólnie jest z niego zadowolona. Ale na początku jego użytkowanie sprawiło jej sporo trudności. Musiała dojść do wprawy żeby sprawnie nauczyć się owijać nim malucha. Ogólnie produkt dobrze chłonie wodę skóra po nim jest sucha. Nie wywołuje uczulenia. Cena troszkę wysoka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-02 12:40

Nowy pomysł

Jak dla mnie troche to skomplikowane rozwiązanie. Cena nie jest bardzo wygórowana, więc warto kupić i zobaczyć czy faktycznie jest taki dobry jak opisuje producent. Po przeczytaniu informacji o ręczniku chętnie sama bym sprawdziła czy to faktycznie tak fajnie wygląda w praktyce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Kluczewska
Joanna Kluczewska

2016-03-02 17:35

Ok

Pomysł ręcznika kąpielowego wydaje się być ciekawy, natomiast nie wiem jak to wygląda w praktyce. Wydaje mi się, że dla początkującej osoby może przyprawiać trochę kłopotów. Cena też jest dosyć wysoka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?