Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Święty Wojciech


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 29,90 zł
Opis produktu

ks. Jan Twardowski, Serce za serce czyli co to znaczy kochać 

"Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" ks. Jana Twardowskiego Wydawnictwa Święty Wojciech to książka, którą powinien - wspólnie z rodzicami - przeczytać każdy przedszkolak. Ksiądz Twardowski w krótkich historyjkach wyjaśnia najważniejsze pojęcia: czym jest miłość, małżeństwo, rodzina,  co tak naprawdę znaczy kochać, lubić. Robi to w charakterystyczny dla siebie sposób. W sposób uniwersalny tłumaczy wszelkie odmiany miłości, z jakimi spotykamy się na co dzień. Uwrażliwia na drugiego człowieka oraz na otaczający świat. Jak stwierdza sam poeta: "Każdy, kto żyje miłością, poprzez łaskę Bożą przywraca harmonię, w wilku widzi nie-wilka – tworzy wokół siebie raj".
"Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" to bogato ilustrowana książka, która będzie idealnym prezentem urodzinowym, imieninowym oraz wspaniałą pamiątką pierwszokomunijną. 

Tytuł: ks. Jan Twardowski
Autor: Serce za serce, czyli co to znaczy kochać
Oprawa: twarda
Liczba stron: 216
Cena: 29,90 zł
ISBN: 978-83-7516-948-5

Gdzie można kupić: sklep internetowy wydawnictwa swietywojciech.pl

Zobacz krótki film o książce ks. Jana Twardowskiego:


 
Ocena redakcji produktu 

ks. Jan Twardowski, Serce za serce czyli co to znaczy kochać 

ocena całościowa
Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość

Na książkę "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" czekałam w niecierpliwością (jak na każdą książkę księdza Twardowskiego). Lubię czytać jego poezję czy krótkie opowiadania, bo poeta w krótkich, prostych zdaniach jest w stanie zawrzeć to, co filozofowie na całym świecie opisują w grubych tomach.
"Kochać to nie tylko dawać, ale i przyjmować"
"Jak ktoś nie myśli o sobie, to myśli o innych i wszyscy się wzajemnie miłują"
To tylko wyimki z tej pięknej książki, ale oddające najwierniej to, co poeta chce nam przekazać, że umiejętność kochania jest w naszym życiu najważniejsza.
Książka "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" to lektura obowiązkowa dla każdego rodzica i jego dziecka, to podręcznik, który pomoże wytłumaczyć dzieciom, czym jest miłość, jak przekonać się, czy umiemy kochać, czy uczucia wyraża się tylko słowami.
W tej publikacji czytelnicy znajdą wiele tekstów do tej pory niepublikowanych. Wszystkie - jak napisał to we wprowadzeniu wydawca - składają się w opowieść o miłości zarówno tej międzyludzkiej, jak i tej do Boga.
W 2016 r. przypada 10. rocznica śmierci księdza Jana Twardowskiego, to chyba najlepszy moment, by opowiedzieć dziecku, kim był i dlaczego dla wielu osób jest tak ważny. Ta książka będzie dobrą okazją, do rozpoczęcia rozmowy z maluchem.

Oceny użytkowników produktu 

ks. Jan Twardowski, Serce za serce czyli co to znaczy kochać 

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 23:29

Piękna książka

Subtelny i piękny sposób przekazuje dziecku co to znaczy kochać. Jest tak napisana że ściska za serce. Książka idealna nie tylko dla dzieci dla dorosłych też. Pomaga dostrzec te wartości co są ważne a inne odrzucić. Warto ją przeczytać. Książka godna polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-26 14:51

Idealna

Idealna książka, która prostym językiem mówi o tym co bardzo ważne. Wspólna lektura rodzina z dzieckiem ułatwia przekazywanie najmłodszym prawdziwych wartości jakimi są: miłość, rodzina, szacunek, wsparcie słabszych. Książka, która uczy dobrego. Jak wiele innych, tak i ta książka wydawnictwa Święty Wojciech jest pięknie i starannie wydana, więc jest świetna na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?