Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

K`s Kids


kategoria:

Lalki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 60 zł
Opis produktu

Ks Kids, Lalka malowanka Julia

Julia to dziewczynka, która idzie na przyjęcie do koleżanki, wybiera się na przejażdżkę rowerową z przyjaciółkami i ma wystąpić na apelu w przedszkolu. Niech Twój maluch pomoże jej się ubrać. Lalka malowanka pomoże rozwijać wyobraźnię dziecka – dzięki niej maluch może stworzyć dowolny ubiór za pomocą mazaka. Dzięki tej lalce dziecko może stworzyć własny ubiór za pomocą wodnego mazaka. Poprzez malowanie zabawki dziecko kształtuje swoje umiejętności motoryczne, pobudza zmysł wzroku i dotyku, rozwija pomysłowość jak również kreatywność.

Gdzie można kupić: sklep internetowy marko-baby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Ks Kids, Lalka malowanka Julia

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 22:25

Super zabawa która rozwija i uczy

Lalka zapewni maluchowi super zabawę. Jest wykonana z miękkiego i delikatnego materiału. Jest bezpieczna dla dzieci. Dziecko bawiąc się nią samo tworzy jej ubiór. Za każdym razem może go zmazać mazakiem i stworzyć swój własny wymarzony. Wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywność.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-08 22:02

Bardzo Polecam

Lalka świetnie wykonana. Bardzo sie spodobała mojemu dziecko odkąd je tylko zobaczyła. uważam, że to powinna być podstawowa lalka dla każdego dziecka. Jest bardzo ładna i każdego ranka moja córka pierwsze co robi to sięga po tą zabawkę i spędza z nią reszte dnia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?