Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Księgarnia z Bajki zaprasza na spotkania

| aktualizacja: 23.01.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo, Księgarnia z Bajki
26,28.01.2012r., Księgarnia z Bajki zaprasza na spotkania z literaturą.
28 stycznia, godz. 11.00 - Poranek literacki z Marchewiuszem Wielkim
To opowieść o małym zajączku, który "niczym się nie różnił od innychmarchewiusz_wielkizajączków", jednak pewnego dnia, niezadowolony ze swojego odbicia w lustrze postanawia się zmienić. Zmartwiony swą "małością" i słabością, wprowadza w życie plan - zmienia swą marchwiowo-kapuścianą dietę na życie pełne słodyczy. Ta zmiana nie dostarcza mu oczekiwanego efetu, a nawet wręcz przeciwnie...
Otuchę przynosi dopiero wesoła, podskakująca, biała Króliczka z dalekiego Przedmieścia. Namawia Marchewiusza na "Wyjątkowo Łagodną Dietę Warzywną", a także wspólne tańce i pląsanie! Pierwszy wieczór w klubie tanecznym z czarującą Króliczką zmienia naszego bohatera.Wprawdzie rodzicielska miłość była bezradna i nie mogła pomóc zajączkowi, lecz wybawieniem okazała się dla niego inna miłość - zakochanie i prosta akceptacja.
Na ostatniej stronie Kęstutis Kasparavicius zdobył się na notę odautorską - słowa skierowane do każdego, kto choć raz poczuł się "zbyt mały i zbyt niepozorny". Co wtedy robić? "(...) lepiej pójść potańczyć, lepiej coś zaśpiewać, narysować lub pobiegać i nie zawracać sobie głowy tym, że można wydawać się zbyt małym lub zbyt niepozornym" .

Zapraszam najmłodszych z opiekunami na wspólne pląsanie i podrygiwanie.
Prosimy pamiętać o pantofelkach do tańca.

Wstęp wolny.
Os. Przyjaźni 125

26 stycznia, godz.10.15 - Spotkanie dla 6-latków w Maleńkim królestwie Królewny Aurelki
Poznawanie dworskich manier i królewskich obyczajów. Czy w życiu wszystko można kupić? Co jest prawdziwym skarbem? Na te i inne ważne pytania dzieci odpowiedzą sobie same po wysłuchaniu fragmentów książki Roksany Jędrzejowskiej-Wróbel.

Bilety - 8 zł.
Os. Przyjaźni 125

26 stycznia, Godz.12.15 - Warsztaty detektywistyczne z Lassem i Mają
Tropienie, dedukowanie, eliminowanie i odnajdywanie. Sporządznie portretu pamięciowegi i listu gończego. Mianowanie uczetników zajęć - 9 latków na detektywów. Wstęp - bilet 8 zł

Zapisy: bajka-krystyna@tlen.pl

Dom Kultury "Bajka" Wichrowe Wzgórze 124
więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?