Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Księżna Kate idzie do pracy! Co byście jej doradziły?

| aktualizacja: 27.01.2016 | 3

Okazuje się, że nawet księżne muszą czasem zakasać rękawy. Księżna Kate będzie mamą pracującą!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Materiały prasowe
Media donoszą, że królowa wygnała biedną Kate do roboty, by podreperować królewski budżet, jednak nie do końca w tym rzecz: póki co księżna będzie pracować, nie po to, by zarobić na chleb, ale by zrobić  coś dobrego dla innych.

Polecamy także: Księżna Kate dzieli się nowymi zdjęciami Charlotte

Księżna-redaktorka

W połowie lutego na jeden dzień dołączy do  redaktorów serwisu on-line Huffington Post. Jak informuje Reuters, jest to element kampanii na rzecz podnoszenia świadomości na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
Naczelny serwisu, Stephen Hull,  jest zachwycony: nie tylko przybędzie mu rąk do pracy, ale również dlatego, że dzięki pomocy księżnej  zostanie nagłośniony trudny i ważny temat!

Co powinna wiedzieć pracująca mama?

Nie wiemy jeszcze, czy księżna będzie pracować częściej (plotkarskie media twierdzą, że tak, a jednodniowa posada w Huffingtion Post to dopiero początek jej zmagań z łączeniem pracy i obowiązków domowych), ale jeśli tak, mamy dla niej dobrą wiadomość: wychowywanie dzieci da się pogodzić z pracą. Choć to bywa bardzo trudne, wiele mam robi to przecież na co dzień!

Co poradziłabyś księżnej, gdyby miała zostać na stałe pracującą mamą? Co powinna wiedzieć? O czym pamiętać? Czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także: Mama wraca do pracy - jak to zorganizować?
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?