Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Księżniczka i żaba"

| aktualizacja: 18.08.2010 | 0

Na rynku ukazała się właśnie książkowa wersja, wielkiego przeboju wytwórni filmowej Walt Disney Pictures „Księżniczka i żaba”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Głosów bohaterom słuchowiska znajdującego się na dołączonej do książki płycie CD, udzielili m.in. Anna Dymna, Piotr Gąsowski, Stefan Friedmann i Stanisława Celińska.

„Księżniczka i żaba” to zabawna, ale i niezwykle pouczająca opowieść o ambitnej i pracowitej Tianie, dziewczynie, która marzy o własnej restauracji. Pracując jako kelnerka odkłada każdego zarobionego centa, by w Nowym Orleanie, gdzie mieszka, osiągnąć swój cel. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy podczas pewnego balu poznaje podającą się za księcia… zieloną żabkę, która prosi, by ją odczarować pocałunkiem. Oboje przeżyją wiele niezwykłych przygód, zjednując sobie przyjaźń muzykalnego aligatora, szamanki voodoo i pewnego romantycznego świetlika. Drogę do celu utrudniać im będą czarne charaktery z diabolicznym doktorem Facilier na czele. Emocji będzie aż nadto!

Nagranej na płycie narracji towarzyszą efekty dźwiękowe i oryginalne dialogi z filmu w wykonaniu znakomitych polskich aktorów. Słuchając płyty, na której znalazła się także piosenka z Disneyowskiego hitu, przenosimy się do sali kinowej, by ponownie przeżyć tę szaloną historię.
W „Księżniczce i żabie” przez cały czas towarzyszy nam klimat rozbrzmiewającego dźwiękami jazzu Nowego Orleanu, miasta z którego ta muzyka się wywodzi. Opowieść kończy się morałem. Zgodnie z nim w życiu najważniejsza jest miłość, dzięki której spełnić można swoje najskrytsze, nawet – wydawałoby się – niemożliwe do spełnienia marzenia.

Nowa jakość na rynku audiobooków
„Księżniczka i żaba” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce. W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci tytuły jak „Zakochany Kundel”, „Gdzie jest Nemo”, „Mała Syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Auta”, „Księga Dżungli 2”, „Aladyn”, „Śpiąca Królewna”, czy „Dzwoneczek” (w sumie 20 tytułów).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD, jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania.

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?