Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Doidy Cup


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Autor: Paulina Leszczyńska
Ocena:
3 oceny

Cena: 25 zł
Opis produktu

Doidy Cup, Kubek dla dziecka

Kubek dla dziecka Doidy Cup rekomendowany jest już 3-miesięcznym niemowlętom. Doskonale zastępuje butelkę i kupek niekapek.
Dzięki swoim właściwościom, kubeczek Doidy wspiera długie karmienie piersią (jest akredytowany przez UNICEF), wypracowuje nawyk picia z otwartego kubeczka już od pierwszych miesięcy życia maleństwa, pozwala na bezstresową eliminację butelki oraz pominięcie nauki picia z niepożądanych logopedycznie tzw. "kubków niekapków".
Kubeczek jest wygodny dla małych dzieci, starszaków i dorosłych. Można z niego pić w pozycji półleżącej. Serwować w nim wodę, mleko, sok, herbatkę, a w porze obiadowej – zupę krem.
Produkt łatwo utrzymać w czystości (można go myć tradycyjnie i w zmywarce). 
Pojemność 200 ml.
Kubek jest produkowany w Unii Europejskiej z najbezpieczniejszego wśród plastiku tworzywa HDPE (high density poliethylene), nie zawiera BPA, ftalanów i PVC, jest zgodny z normą EN14350.
Dostępny aż w 17 kolorach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy doidycup.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Doidy Cup, Kubek dla dziecka

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Emilia Murawska
Emilia Murawska

2017-11-15 00:30

Alternatywa dla butelki!!!

Świetny pomysł na kubeczek dla maleństwa. Polecam ten kubeczek zamiast używania butelek. Szczególnie w przypadku kiedy dziecko jest karmione piersią i nie chce pić z butelki tak jak to miało miejsce z moją córeczką.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 11:22

Kubek dla dziecka

Produkt wart swojej ceny. Niby zwykły plastik, ale dzięki specjalnemu wyprofilowaniu idealnie spełnia swoje zadanie. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Leszczyńska
Paulina Leszczyńska

2017-11-07 22:44

polecam

Kiedyś znalazłam o nim opinie i bez wahania kupiłam synkowi . Miał wtedy 4 miesiące . Na początku mimo opini trochę się bałam podawać mu picie z tego kubeczka , ale z czasem i ja i on nauczyliśmy sie z niego korzystać . Dziś synek ma 7 miesięcy i picie z niego nie sprawia mu problemu. Kubeczki łatwo sie myje , sa bardzo trwałe i dostępne w różnych kolorach. Ja polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?