Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kurs dla dzieci, które maja psa lub bardzo chciałyby go mieć

| aktualizacja: 02.11.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, kalimba
19.11.2011r., godz.12:30–14:00 Na zajęciach dzieci nauczą się obowiązków, które będą ich obowiązywać kiedy w domu pojawi się pies. Rodzice przekonają się, że część pracy z psem mogą spokojnie powierzyć dziecku.
Nauka karmienia, czyszczenie ząbków, wspólne spacery i wizyty u weterynarza, czesanie i zabawa z psem a także dziecięce pogaduszki o higienie i czystości naszych sierściaków. – to wszystko i o wiele więcej opowiemy sobie o różnych psach aby dowiedzieć się który pies najlepiej pasowałby do waszej rodziny. Dzieci wychowywane z psami są bardziej towarzyskie i grzeczniejsze. Jednak aby pies cieszył całą rodzinę potrzeba podziału obowiązków – na warsztatach rodzice dowiedzą się na co wolno pozwolić dziecku a co powinni wykonywać sami. Dzieci nauczą się odróżniać bezpieczne zabawki dla psów od tych zagrażających im życiu. Poznają skład karm i naucza się wybierać to co najlepsze dla psa.

Warsztaty będą prowadzone z psim psychologiem w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko(które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie) Po zakończeniu warsztatów każde dziecko dostanie dyplom młodszego odpowiedzialnego opiekuna,

warsztaty dla dzieci od 4 lat
koszt : 30zł ( dziecko + rodzoic )
zapisy : kofifi@kalimba.pl  ,  tel. 22 839 75 60, 501 183 953

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?