Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kurtki i płaszczyki dla chłopca - jesień i zima 2016/2017

| aktualizacja: 06.10.2016 | 0

Nie wiesz, jaką kurtkę kupić dziecku na ten sezon jesienno-zimowy? Zobacz nasz przegląd kurtek i płaszczyków dla chłopców na jesień i zimę 2016/2017.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Szukasz kurtki jesiennej lub zimowej dla dziecka? Zakup okrycia wierzchniego dla chłopca na jesień i zimę może być trudny, bo w sklepach jest tyle rodzajów kurtek na zimę i jesień. Lepsza na jesień będzie kurtka przejściowa, softshell czy może wiatrówka? A jaką kurtkę kupić na zimę? Puchową czy lekką narciarską? A może lepsza będzie klasyczna budrysówka lub modna parka?

Wybierając kurtkę lub płaszczyk dla dziecka na jesień i zimę, kieruj się tymi zasadami:

  • Rozmiar – upewnij się, że kurtka zimowa albo jesienna nie jest zbyt mała albo "na styk" – w tym czasie często ubieramy dziecko "na cebulkę", a zimowe i jesienne okrycie zewnętrzne nie może krępować ruchów twojego synka!
  • Materiał – kurtka jesienna dla dziecka musi być wiatroszczelna i wodoodporna, a zimowa kurtka dla dziecka powinna być lekka i dobrze ocieplona. Sprawdź, czy kurtki lub płaszcz na jesień i zimę ma odpowiednią wentylację – nie chcesz, żeby twoje dziecko pociło się w kurtce, bo to prosta droga do przegrzania i choroby.
  • Styl - wybór zależy od waszych upodobań - tego, czy wolicie klasyczną elegancję, czy uniwersalne kurtki, które idealnie sprawdzą się podczas zabaw na śniegu. Najważniejsze, żeby kurtka jesienna i zimowa dla dziecka pasowała do waszego stylu życia, np. miejskich spacerów lub szaleństw na śniegu i żeby podobała się dziecku!
Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć idealną jesienną lub zimową kurtkę dla syna, nie martw się - przygotowaliśmy dla ciebie przegląd kurtek i płaszczyków dla chłopców z kolekcji na jesień i zimę 2016/2017 – dzięki czemu  będzie ci łatwiej wybrać idealną kurtkę jesienną i zimową dla twojego chłopczyka.

Zobacz, jakie kurtki i płaszczyki dla chłopców na jesień i zimę 2016/2017 przygotowały sklepy!

Zobacz też:
Buty dla chłopca - jesień i zima 2016/2017

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?