Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lamaze


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
5 ocen

Cena: 75 zł
Opis produktu

Lamaze, Muzyczny słonik

Wielokolorowy słonik z dźwiękami. Gdy będziemy po kolei naciskać na kolorowe znaczki na trąbie, usłyszymy pełną gamę dźwięków. Po naciśnięciu na nutkę, która znajduję się na lewej łapce słonika, usłyszymy cztery sympatyczne melodie. Natomiast naciskając i chwilę przytrzymując gwiazdkę, która znajduje się na prawej łapce, usłyszymy charakterystyczny dźwięk, po którym możemy nagrać kompozycję wykonaną na trąbie słonia. Po zakończeniu czekamy na kolejny dźwięk i już nagranie gotowe. Aby odtworzyć nagranie, naciskamy na gwiazdkę. Szeleszczące elementy znajdujące się w nóżkach i uszach słonika, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu słuchu i wzroku. Zabawka wymaga 3 baterii AAA (w zestawie).
Oceny użytkowników produktu 

Lamaze, Muzyczny słonik

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-11 21:53

Polecam

Świetna zabawka interaktywna dzięki której nasze maluszki bawią się i uczą w jednym. Maskotka wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów co zapewnia bezpieczne użytkowanie zabawki przez dzieci. Cena bardzo niska jak na tego typu zabawke.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 20:21

Kolorowy słonik

Słonik ma żywe kolory. Ma dużo fajnych elementów przykuwających uwagę malucha. Fajne i wesołe dźwięki zachęcają dziecko do zabawy, Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka oraz rozwija zmysł słuchu. Słonik jest wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału. Jest bezpieczny dla dziecka. Maluch nie zrobi sobie nim krzywdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 23:01

Słonik

Muzyczny słonik Lamaze jest cudowny. Pięknie wygląda, jest kolorowy i od razu ciekawi małego bobasa. Bardzo lubię zabawki Lamaze bo są kolorowe, mają wiele funkcji i elementów do zabawy czy gryzienia. Słonik jest zarówno dla małych jak i większych dzieci. Mój synek jak był mały lubił szeleścić uszkami. Zabawka jest też wyposażona w nagrywarkę melodii, co później bardzo podobało się mojemu synkowi, bo mógł tworzyć własne kompozycje.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-30 23:30

Pyszna zabawa

Mój synek dostał tę zabawkę z okazji pierwszych imienin i od tamtej pory zabawiam go nią – sam nie potrafi się jeszcze bawić, ale szeroko się uśmiecha za każdym razem kiedy naciskam i grają melodyjki, albo kiedy przykładam mu rączkę do szeleszczących elementów i szeleścimy sobie razem. Zabawki powinny nie tylko cieszyć, ale również rozwijać i ta się do tego fantastycznie nadaje.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 15:31

polecam

prześliczny, zakochałam się w nim jak go tylko zobaczyłam i nie żałuję zakupu. jest wart swojej ceny, pięknie gada, śpiewa i po prostu jest ładny i duży i milutki, uwielbiamy takie zabawki, nowoczesna i edukacyjna, mam wrażenie, że mojemu dziecku nigdy się nie znudzi, serdecznie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?