Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Poznaj najlepsze produkty dla dzieci! Zdobyły nagrodę HIT "Mamo, To Ja"

| aktualizacja: 22.04.2015 | 1

HIT "Mamo, To Ja" to taki Oskar w branży dziecięcej. Zobacz produkty, które zostały nagrodzone. W jury zasiadała m.in. Dorota Gardias z córeczką.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Kompletując wyprawkę dla noworodka, nie trudno o zawrót głowy. Pieluszki, wózek, fotelik do auta, kosmetyki, butelki, kaszki, napoje, zabawki – wszystko to trzeba kupić (część można pożyczyć). Na co warto wydać pieniądze? Czy tanie będzie dobrej jakości? Pomagamy odpowiedzieć na te pytania! Przetestowaliśmy, wspólnie z dziećmi, setki różnych produktów. Wybraliśmy najlepsze. One dostały tytuł HIT – NAJLEPSZE DLA DZIECKA.

Nadesłane przez producentów produkty oceniało jury w składzie:

  • Dorota Gardias  - prezenterka telewizyjna. Mama ponadrocznej Hani.
  • Idalia Smoleńska - czytelniczka "Mamo, To Ja" (wygrała w konkursie SMS-owym), mama półrocznego Abdelrahima, ale też pięcioletniej Yasminy i jedenastoletniej Dobrosławy.
  • Maria Kuć - położna, mama dziewięciomiesięcznego Julka. Pracuje w Przychodni Lekarskiej nOvum w Warszawie.
  • Edyta Żółtowska-Górska - psycholożka, mama ponadrocznego Stefana, współpracuje z "Mamo, To Ja", pracuje z młodymi mamami.
  • Magda Klimkowska - redaktorka naczelna "Mamo, To Ja"
W tym rok po raz pierwszy przyznaliśmy tytuł HIT "Mamo, To Ja" i Babyonline.pl! Został przyznany po głosowaniu, które odbyło się na naszym serwisie! Zobacz wszystkie produkty zgłoszone do konkursu.

Wręczenie nagród odbyło się w warszawskiej restauracji Sowa&Przyjaciele. Było pysznie, miło i... wszyscy oczywiście rozmawiali o dzieciach!

Na zdjęciu: Krystyna Kurmanowska (dyrektor biura reklamy platformy parentingowej Edipresse Polska S.A), Dorota Gardias (prezentera telewizyjna i jurorka w konkursie) oraz Magda Klimkowska (redaktorka naczelna platformy parentingowej).


Przeczytaj także: Gardias opowiedziała o powodach rozstania z partnerem. Zdradziła też, jak dba o córkę w tym trudnym okresie

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?