Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Ocena:
4 oceny

Cena: 80 zł
Opis produktu

Lego, City, Koparka

Na każdej budowie musi być koparka, dlaczego więc nie sprowadzić koparki z Lego City? Pomoże nie tylko w małych budowach, ale także w tych, które wymagają najlepszego sprzętu! Zestaw klocków Lego z koparką i ludzikiem Lego.
Oceny użytkowników produktu 

Lego, City, Koparka

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-11 11:27

coś dla fanów Lego City

mój syn uwielbia tego typu klocki, bardzo często z mężem układają wspólnie pojazdy. Samo układanie jak również zabawa daje synowi dużą satysfakcję a przy tym radość. Może on w różnoraki sposób bawić się taką zabawką.
Składanie z poszczególnych elementów rozwija u dziecka cierpliwosć, kładzie nacisk na odwzorowywanie instrukcji i postępowanie według niej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 17:55

Super zestaw

Zestaw kupiłam w prezencie. Dla dziecka okazał się rewelacyjnym prezentem. Siostrzeniec od razu zabrał się za jego składanie. Zabawa zajęła mu sporo czasu. Do tej pory się nim bawi. Do zestawu ma co jakiś czas dokupywane kolejne zabawy. Fajnie że jest możliwość łączenia ze sobą innych zestawów. W ten sposób zabawa nigdy się nie nudzi. A dziecko ma fajne zajęcie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 11:17

Mąż z branży...

Kupujemy na urodziny Chrześniakowi. Zaczęło się od niepozornego małego zestawu, a teraz coraz bardziej się kolekcja powiększa. Mały jest zafascynowany wujkiem, a wujek wprowadza go w świat budowy. Koparka jest niesamowita! Każdy szczegół jest idealny! Nie jest jednak najprostszy do złożenia - musieliśmy pomagać, co jednak kompletnie nie było problemem. Ani dla dzieciaka, ani dla nas :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-24 15:46

rewelacja

Klocki lego znakomite sa dla dzieci, rozwijają, zachęcają do zabawy. Wyrabiają u dziecka cierpliwość, umiejętnośc doprowadzenia czynności do końca. Rewelacyjne i bardzo gorąco polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?