Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 120 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

Arktyka to kolejny zestaw Lego Duplo, który polecany jest dzieciom od 2. roku życia. Mali wielbiciele przyrody będą mogli tym razem wybrać się na stację arktyczną, by móc obserwować żyjące tam zwierzęta – wieloryba czy niedźwiedzia polarnego. W łatwiejszym przemieszczaniu się po tamtejszych wodach i lodzie pomogą: sanie do psiego zaprzęgu z psem husky w zestawie oraz kajak. A po męczącej wyprawie mały podróżnik będzie mógł schować się w igloo. 
W zestawie dodatkowo 2 figurki : tata z dzieckiem. 
Arktyka to jeden z 5 zestawów z serii Lego Duplo Dookoła świata (w kolejnych zestawach serii wycieczka na sawannę, dżunglę lub las bambusowy).

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

ocena całościowa

Moja 3-letnia Julka uwielbia zimę. Zjeżdżanie na sankach z górki, rzucanie się śnieżkami i lepienie bałwana to to, co kocha najbardziej, dlatego od razu wiedziałam, że zestaw Lego Duplo Arktyka z serii Dookoła świata będzie strzałem w dziesiątkę. I rzeczywiście nie pomyliłam się. Julia była zachwycona, że teraz, w środku wiosny, może znów przypomnieć sobie, jak fajnie jest zimą. Zestaw Lego Duplo Arktyka zawiera 2 figurki ludzi: tatę i dziecko mieszkających na biegunie, a do tego figurki zwierząt: wieloryba, psa husky, i niedźwiedzia polarnego. Faworytem Julki od razu stał się „miś”. Z klocków można zbudować igloo i psi zaprzęg, a mieszkańcy Arktyki mogą wypływać kajakiem na połów ryb. Razem z Julką wymyślałyśmy różne przygody naszych bohaterów, a ja przy okazji opowiedziałam jej o życiu na biegunie, o tym, jak zdobywa się tam pożywienie, jakie mieszkają tam zwierzęta, jaki panuje klimat. Oprócz wspaniałej zabawy, Julka otrzymała więc dużą porcję wiedzy na temat życia w innym częściach świata. Po Arktyce z pewnością przyjdzie czas na inne zestawy Lego Duplo z serii Around the World.

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?