Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 120 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

Arktyka to kolejny zestaw Lego Duplo, który polecany jest dzieciom od 2. roku życia. Mali wielbiciele przyrody będą mogli tym razem wybrać się na stację arktyczną, by móc obserwować żyjące tam zwierzęta – wieloryba czy niedźwiedzia polarnego. W łatwiejszym przemieszczaniu się po tamtejszych wodach i lodzie pomogą: sanie do psiego zaprzęgu z psem husky w zestawie oraz kajak. A po męczącej wyprawie mały podróżnik będzie mógł schować się w igloo. 
W zestawie dodatkowo 2 figurki : tata z dzieckiem. 
Arktyka to jeden z 5 zestawów z serii Lego Duplo Dookoła świata (w kolejnych zestawach serii wycieczka na sawannę, dżunglę lub las bambusowy).

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

ocena całościowa

Moja 3-letnia Julka uwielbia zimę. Zjeżdżanie na sankach z górki, rzucanie się śnieżkami i lepienie bałwana to to, co kocha najbardziej, dlatego od razu wiedziałam, że zestaw Lego Duplo Arktyka z serii Dookoła świata będzie strzałem w dziesiątkę. I rzeczywiście nie pomyliłam się. Julia była zachwycona, że teraz, w środku wiosny, może znów przypomnieć sobie, jak fajnie jest zimą. Zestaw Lego Duplo Arktyka zawiera 2 figurki ludzi: tatę i dziecko mieszkających na biegunie, a do tego figurki zwierząt: wieloryba, psa husky, i niedźwiedzia polarnego. Faworytem Julki od razu stał się „miś”. Z klocków można zbudować igloo i psi zaprzęg, a mieszkańcy Arktyki mogą wypływać kajakiem na połów ryb. Razem z Julką wymyślałyśmy różne przygody naszych bohaterów, a ja przy okazji opowiedziałam jej o życiu na biegunie, o tym, jak zdobywa się tam pożywienie, jakie mieszkają tam zwierzęta, jaki panuje klimat. Oprócz wspaniałej zabawy, Julka otrzymała więc dużą porcję wiedzy na temat życia w innym częściach świata. Po Arktyce z pewnością przyjdzie czas na inne zestawy Lego Duplo z serii Around the World.

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Arktyka (zestaw 10803)

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:36

polecam

Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka.
Zestaw bardzo bogaty w elementy o wysokiej jakości.
Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli.
Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia.
Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku.
Polecam gorąco zestaw

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-09 18:27

Najlepsze klocki dla dzieci !!!

Lego Duplo Arktyka to świetne klocki, moja córeczka najbardziej lubi wieloryba, bawi się nim naprawdę bardzo długo, otwiera mu paszczę i wrzuca tam małe klocki, zamyka, ma z tego wielką frajdę.
Klocki jakościowo super, łatwo się składają nie trzeba się namęczyć aby włożyć jeden w drugi wszystko pasuje do siebie idealnie, są kolorowe,
Zestaw zawiera ludziki Lego, zwierzęta, kajak oczywiście klocki.
Zabawa klockami Lego to zabawa na długi czas, moja osiemnastomiesięczna córeczka bardzo lubi się nimi bawić, a raczej je burzyć, lubi jak składam klocki a ona je rozkłada na części pierwsze.
Polecam !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:46

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 10:52

Arktyka

Fajny zestaw z fajnymi elementami, jednak jak na taką ilość klocków trochę zbyt wygórowana cena. Sama bym się chyba tak szybko nie zdecydowała biorąc pod uwagę inne zestawy w podobnej cenie. Otrzymaliśmy jednak zestaw używany do swojej kolekcji i nie ukrywam, że jak wszystkie do tej pory bardzo nam się spodobał.
Elementy fantastycznej jakości - jak zawsze, kolorystyka bez zarzutu, dla mnie świetny jest Eskimos, jednak moja córcia nie jest nim aż tak zachwycona jak mama.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-09 22:59

Super zestaw

Zestaw mamy w domu od ostatnich Świąt Bożego Narodzenia. Fajny, zimowy zestaw. Oczywiście jakość Lego Duplo jak zawsze nienaganna. Ładna kolorystyka, ciekawe zwierzątka i ulubiony wieloryb z wielką paszczą ;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2017-01-05 20:01

Super

Nasza Mania od jakiegoś czasu uwielbia klocki. Lego Duplo są jej ulubionymi, a zestaw Arktyka spisuje się u nas znakomicie, dzięki niemu mała nauczyła się nazywać do tej pory nie znane jej zwierzątka czy przedmioty jak na przykład łóka czy iglo, chętnie łączy ze sobą kolorowe klocki ii powtarza za nami ich nazwy. Zabawka zdecydowanie warta swojej ceny, my polecamy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?