Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
8 ocen

Cena: 79,90 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Ciężarówka i koparka gąsienicowa (10812)

Zestaw Ciężarówka i koparka gąsienicowa Lego Duplo (10812) polecany jest dzieciom w wieku 2-5 lat.
W zestawie m.in.:
  • ciężarówka z funkcją wywrotki,
  • koparka na ruchomych gąsienicach i wielką łyżką na ruchomym ramieniu,
  • 2 figurki robotników budowlanych z kaskami,
  • kilka klocków, 
  • znaki robót drogowych i łopata.
Wymiary ciężarówki: ok. 12 cm wysokości, 19 cm długości i 7 cm szerokości. 
Wymiary koparki gąsienicowej: ok. 12 cm wysokości, 25 cm długości i 7 cm szerokości. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Ciężarówka i koparka gąsienicowa (10812)

ocena całościowa

Zestaw Lego Duplo Ciężarówka i koparka gąsienicowa to zabawka nie tylko dla chłopca, ale również dla dziewczynki. Moja siostrzenica była tym zestawem zachwycona – zwłaszcza koparką, figurką robotnika i... łopatą. Koparka ma nie tylko ruchomą gąsienicę, łyżkę na ruchomym ramieniu, ale także otwieraną kabinę, w której można usadzić pracownika. Koparka może jeździć po różnych powierzchniach, kopać doły lub przenosić klocki. Jej ramię można zdemontować, skrócić – możliwości jest wiele. Fajna jest też ciężarówka, którą można przewozić inne zabawki i porządkować plac zabawy... przepraszam budowy po skończonej zabawie.
Ten zestaw to nie tylko godziny dobrej zabawy, ale także możliwość rozmowy o zachowaniu bezpieczeństwa na terenie budowy: o noszeniu kasku, o zachowaniu bezpiecznej odległości od maszyn budowlanych .
Wszystkie klocki Lego Duplo – o czym wiadomo od dawna – są bezpieczne dla dziecka i dostosowane do wielkości jego małych rączek. Moja siostrzenica na pytanie: kim chciałaby zostać w przyszłości, odpowiedziała: wielkim budowniczym.
Polecam ten zestaw!

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Ciężarówka i koparka gąsienicowa (10812)

 (8)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-30 11:02

super

locki Lego Duplo są bardzo dobrej jakości, solidnie wykonane a przy tym bardzo ładne. Małe rączki dziecka są w stanie sobie z nimi poradzić i starać się je układać. Można fajnie bawić się z dzieckiem takim zestawem. Klocki to zawsze dobry wybór dla dziecka bo nigdy się nie nudzą. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-27 12:07

super zabawa

Lego Duplo to klocki o najwyższej jakości. Całkowicie bezpieczne dla najmłodszych dzieci. Elementy są duże, kolorowe, przykuwają uwagę dziecka. Każdy zestaw to świetna zabawa na długie godziny dla dziecka. Dodatkowo łączenie zestawów umożliwia prowadzenie jeszcze bardziej interesującej zabawy. Ten zestaw składa się z 26 elementów. W tym dwie figurki robotników, dzięki czemu możliwe jest odgrywanie ról. Dwa pojazdy- ciężarówka i koparka gąsienicowa to możliwość świetnej zabawy. Ciężarówka ma funkcję wywrotki co daje wielką frajdę dziecku. A koparka na ruchomych gąsienicach to dodatkowa atrakcja. Kabina się obraca a wielka łyżka ma ruchome ramię. Taki zestaw na pewno spodoba się każdemu dziecku. Jest odpowiedni dla chłopca, ale niejedna dziewczynka spędziłaby przy nim długie godziny. Zestaw sprawdziłby się jako atrakcyjny prezent. Wysoka jakość adekwatna do ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-05 10:35

Na zimowe wieczory

Świetna zabawka na jesienne i zimowe wieczory kiedy już trudno o wyjście na dwór. Bardzo wciągająca i kreatywna Najlepiej jeśli mamy do dyspozycji kilka zestawów. Ten zestaw przeznaczony dla małych kierowców którzy mogą zbudować swoje pierwsze autko. Jak zwykle jeśli chodzi o Lego bardzo wysoka jakość produktu która daje poczucie bezpieczeństwa przy zabawie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 13:54

Super zabawa dla malucha

Fajny zestaw dla chłopaka. Zawiera sporo dużych elementów. Dziecko może nim bawić się na różne sposoby, Maluch wymyśla sobie różne historie i kreuje swój wymarzony świat. Zabawa wciąga i zajmuje sporo czasu. Maluch aktywnie spędza czas. Produkt jest wykonany z dużych i trwałych elementów. Jest bezpieczny dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:27

super klocki

Zestaw bardzo bogaty w elementy. Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka.
Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Wspaniały zestaw kreatywny dla chłopca.
Polecam gorąco zestaw Lego Duplo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:25

śliczny zestaw

Zestaw bardzo bogaty w elementy. Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka. Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli.
Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Polecam gorąco zestaw Lego Duplo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:43

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 11:34

Koparka

Ciężarówka jak to ciężarówka. Nic nadzwyczajnego, jeśli dziecko ma ich kilka. Większość znanych mi dzieci jakąś posiada. Nam służy do przewożenia wszystkiego - od figurek zwierząt, przed jakieś domino, po wożenie zabawek z Kinder Jajek. Ale koparka! To dopiero hit! Łopata w zestawie! Mam córkę - księżniczkę, ale koparka musi być przy każdej zabawie klockami. Figurką robotnika zwykle jest tata... Taki dostał przydział, ale do koparki dostęp ma rzadko.
Polecam zarówno dla chłopców, którzy na pewno docenią magię budowy, jak i dla dziewczynek, które mimo tego, że chcą być królewnami - równie często mogą być królewnami z koparką w ręku!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?