Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 70 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Dookoła świata, Sawanna (10802)

Zestaw "Sawanna" serii Dookoła świata Lego Duplo (10802) polecany jest dzieciom w wieku 2-5 lat, zwłaszcza tym, które są miłośnikami przyrody. Ten zestaw to doskonała okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale też rozmowy o otaczającym nas świecie: o dzikich zwierzętach, ich siedliskach, ochronie przyrody, różnych częściach świata oraz zamieszkujących je ludziach i zwierzętach.
Zestaw Sawanna zawiera:
  • figurki zwierząt: lwa i żyrafę ze zginaną szyją,
  • samochód z otwieranymi drzwiami,
  • budowane drzewo,
  • klocki: z rysunkiem dzioborożca oraz mięsa dla lwa.
Klocki Lego Duplo zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne, interesujące i wygodne dla małych rączek. Zestaw można łączyć z innymi zestawami serii.
 
Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Dookoła świata, Sawanna (10802)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Emilia Murawska
Emilia Murawska

2017-11-15 20:33

najlepsze klocki

Klocki lego duplo to najlepsze klocki jakie miały moje dzieci. Zabawa tymi klockami to prawdziwa przyjemność każdego dnia i nigdy się nie nudzi. Dzieci budują nie tylko to co w książeczce ale tworzą własne konstrukcje i budowle. Jest to wspaniała zabawa dla dużego i małego. Zasiadamy całą rodziną do zabawy. Naprawdę polecam. Zwierzątka bardzo się podobają dzieciom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Zawadka
Ewelina Zawadka

2017-11-11 17:57

super zestaw

Bardzo fajny zestaw dla miłośników zwierząt, ma dużo ciekawych elementów. Klocki są świetnej jakości, bezpieczne. Figurki lwa i żyrafy są duże, wykonane solidnie. Żyrafa ma zginaną szyję co cieszy dziecko. Córka uwielbia samochód którym wozi zwierzęta. Ten zestaw to nieograniczone możliwości zabawy. Wszystko czego potrzeba w jednym zestawie. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-04 20:54

Lego Duplo

Polecam klocki Lego duplo. Jest to kreatywna zabawka dla dzieci od2-5 lat. Klocki są wykonane bardzo solidnie z materiałów najwyższej jakości, poprzez łagodnie zakończone brzegi są bezpieczne dla maluszka. Mają piękne, żywe, mocno nasycone barwy, przyciągają wzrok dziecka. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego- od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Z pewnością stwierdzam, że to jej ulubiona zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?