Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Ocena:
7 ocen

Cena: 265 zł
Opis produktu

Lego, Duplo, Duża farma

Zabawa ze zwierzątkami na farmie sprawi, że dziecko nie tylko skonstruuje dużą stodołę, lecz także pozna jej mieszkańców. 78 elementów umożliwia odtworzenie prawdziwej farmy, z takimi elementami jak: traktor z przyczepą, stodoła, zagroda, zwierzątka oraz klockowe roślinki. Kilka konfiguracji budowy stodoły sprawi, że zabawa będzie przez długi czas ciekawa dla maluszka, a dodatkowe elementy urozmaicą ją na dobre! Dla dziecka w wieku 2–5 lat.
Oceny użytkowników produktu 

Lego, Duplo, Duża farma

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:32

jakośc i solidność

Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka.
Zestaw bardzo bogaty w elementy o wysokiej jakości.
Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli.
Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia.
Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku.
Polecam gorąco zestaw

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:47

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 11:38

Duża farma

Cena do najniższych nie należy. Jednak u nas zestaw już czeka w szafie na prezent. Sama bym nie wydała takiej kwoty, jednak składając się z Dziadkami cena staje się znośna. Mnie się zestaw bardzo podoba, a biorąc pod uwagę idealną jakość i miłość mojej córki do poprzednich zestawów Lego Duplo i ten będzie świetnym prezentem. Ja już mam kilka pomysłów na zabawy. A pierwszym oczywiście będzie wprowadzenie w temat wsi.
I niezmiernie jestem ciekawa co z tego zestawu stanie się przedmiotem ulubionym!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 16:07

świetne klocki

Lego to według mnie jedna z lepszych jak nie najlepsza marka klocków. Choć nie należą do najtańszych, ich jakoś rekompensuje wydatek, bo jestem pewna, że moje dzieci mogą się nimi bawić i nic się z nimi nie stanie, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Polecam. .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 15:46

cena

ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam, ale tylko ze względu na cenę. Bardzo fajna , ciekawa i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-23 07:31

świetne

locki są kolorowe, solidnie wykonane, z dobrej jakości tworzywa, wielkość klocków jest idealnie dopasowana do małych rączek dziecka, malowane aplikacje na klockach są trwałe i nie zauważyłam aby ulegały zatarciu nawet w konfrontacji z ząbkami córki. Klocki mogą służyć do tworzenia budowli, konstrukcji niskich, wysokich, z dachem lub bez, ale również do edukacji maluszka. Klocki uczą i bawią a to świetne polączenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Pruchnicka
Beata Pruchnicka

2014-09-27 21:29

klocki dla każdego

Jestem wielką zwolenniczką kolców lego duplo. Są duże, łatwe w użyciu, stabilne i dają dużo frajdy. Duża farma jest świetną pozycją dla dziecka lubiącego klocki i zwierzątka. Na początku zbudowaliśmy razem z dzieckiem cała farmę zgodnie z instrukcją. Malec był zachwycony . Bawił się przez kilka dni . Jeździł traktorkiem, bawił się zwierzątkami, które wchodziły do swego domku. Po kilku dniach zmieniliśmy trochę farmę, dziecko było zachwycone zabawa rozpoczęła się na nowo. Potem budowaliśmy przeróżne budowle z kloców i elementów tego zestawy. Dziecko sama budowało wieże.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?