Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 79,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Karetka doktor Dosi

Zestaw "Karetka doktor Dosi" (10605) pozwala na błyskawiczną akcję ratunkową. Mini figurka Lego Duplo McStuffins™ może szybko przyjechać do chorego i zbadać go stetoskopem. Zestaw zawiera także stół, krzesło, akcesoria kwiatowe i klocki potrzebne, aby zbudować drzewo, pod którym zabawki mogą wypoczywać.
Poprzez wcielanie się w role ulubionych bohaterów, dzieci mogą wchodzić w relacje społeczne, ćwiczyć empatię, uczyć się, jak opiekować się innymi i być odpowiedzialnymi za tych, których kochają.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Karetka doktor Dosi

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-23 15:47

Edukacyjna zabawka

Klocki Lego duplo wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Fajnie, że są podzielone na różne grupy wiekowe, Idealnie sprawdzają się na prezent. Rozbudzają zdolności oraz ciekawość u dziecka. W połączeniu z innymi zestawami można tworzyć ciekawe historie. Dziecko w ten sposób może się uczyć wrażliwości na świat. Bardzo lubię tego typu zabawki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 17:56

super zestaw klocków Lego Duplo

Wspaniały zestaw klocków Lego duplo z jedną z ulubionych bohaterek mojej córeczki. Znakomitej pani doktor Dosi, troskliwej i opiekuńczej. Zestaw wywołuje u dziecka pozytywne emocje, wyrabia wrażliwość i troskęo innych. Jest łatwy do złożenia i zachęca do bardzo przyjemnej zabawy. Uczy cierpliwości, wytrwałości i dążenia do wyznaczonego celu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 15:26

Dla fanów doktor Dosi

Fajny zestaw, maluch składając go ma świetną zabawę. gdy elementy już są poskładane dziecko może się bawić w lekarza. Karetka umożliwia na dojazd do chorego. Po przez zabawę maluch się uczy opiekować innymi oraz poznaje jak ważna i odpowiedzialna jest praca lekarza. Ogólnie produkt wykonany z materiału o wysokiej jakości. Trwały z czasem się nie niszczy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-24 15:51

polecam

Klocki lego Duplo znakomite sa dla dzieci, rozwijają, zachęcają do zabawy. Wyrabiają u dziecka cierpliwość, umiejętność doprowadzenia czynności do końca. Są stworzonen na podstawie bajki dziecięcej. Rewelacyjne i bardzo gorąco polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?