Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 60 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Konie (10806)

Zestaw Konie (10806) Lego Duplo to idealna zabawka dla dzieci, które uwielbiają zwierzęta, zwłaszcza konie. W zestawie znajduje się m.in. figurka konia, źrebaka, jeźdźca, płot, a także 20 klocków, z których można zbudować stodołę. 
Znajdujące się w zestawie poidło, szczotka i kocyk ułatwią dziecku troskliwą opiekę nad zwierzętami. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy lego.com
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Konie (10806)

ocena całościowa

Rozpakowywanie klocków z zestawu Konie nie wzbudzało większych emocji do momentu, gdy z torebki wyjęliśmy konie – kucyka i klacz – wtedy dwuletnia córeczka szeroko się uśmiechnęła i wiedziałam, że TO JEST TO …:-) Dzięki akcesoriom można nie tylko galopować i bawić się na różne sposoby, ale też czesać koniki dołączoną szczotką, karmić i poić, kłaść spać do zagrody... Możliwości są nieskończone! Przede wszystkim jednak, zabawy z końmi z tego zestawu pozwalają uczyć malucha empatii dla zwierząt. Polecam!

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Konie (10806)

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-10 21:17

Polecam

Świetny zestaw dla najmniejszych już dzieci dzięki któremu świetnie rozwijają swoją kreatywność. Zestaw jest bezpieczny i dzięki temu nasze dzieci bezpiecznie mogą się bawić. Wszystko poza ceną jest super. Ale warto zapłacić za taką jakość i radość na twarzy dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-23 15:46

Rewelacyjne

Klocki Lego duplo wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Fajnie, że są podzielone na różne grupy wiekowe, Idealnie sprawdzają się na prezent. Rozbudzają zdolności oraz ciekawość u dziecka. Córka dostała je na urodziny, chyba najlepszy prezent. Bawiła się nim cały wieczór, Koniki ją zachwyciły.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-21 09:13

super zabawa

Lego Duplo to klocki dla najmłodszych dzieci. Są to klocki dobrej jakości, całkowicie bezpieczne. Duże elementy są idealne dla małych dłoni. Zestaw "Konie" jest idealny zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Zestaw ten zawiera dwadzieścia elementów, w tym figurkę dwóch koników oraz postać człowieka. Dziecko może składać elementy według wzoru na opakowaniu, a także według własnej wizji. Klocki te rozwijają wyobraźnię, uczą i bawią. Zestaw ten można uzupełnić podobnymi klockami Lego Duplo, np. "Przyczepa dla koni" albo "Stadnina". Wtedy zabawa jest jeszcze lepsza. Zestaw świetnie nadaje się na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 14:15

Kolorowy zestaw

Taki zestaw dostaliśmy w prezencie. Córka uwielbia się klockami bawić. Zabawa sprawia jej dużo radości. Tworzy własne historyjki. Dodatkowo uczy się podstawowych czynności wykonywanych przy koniach. Ogólnie klocki są wykonane z solidnego materiału. Dziecko rozwija dzięki nim swoje zdolności manualne i uczy się logicznego myślenia. Dodatkowo wyobraźnia w czasie zabawy pracuje. Gorąco polecam!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:28

znakomity zestaw

Zestaw bardzo bogaty w elementy.
Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka.
Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli.
czą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia.
Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku.
Polecam gorąco zestaw Lego Duplo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:45

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?