Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 36 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mały samolot (10808)

Zestaw "Mały samolot" (10808) Lego Duplo to idealna zabawka dla dzieci, które są zafascynowane samolotami. W zestawie znajduje się m.in. samolot z obracającym się śmigłem, radar oraz wieża radarowa, kanister na benzynę. 
Dziecko może zbudować nawet całe lotnisko, wykorzystując specjalnie dekorowane klocki z rysunkami narzędzi. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy entliczek.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mały samolot (10808)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Asia
Asia

2017-03-21 11:22

Mały samolot

Mamy i bardzo lubimy! Jeden z pierwszych zakupionych zestawów. Kolekcjonując Lego Duplo musieliśmy go kupić. Cena jest niewielka, a radość dziecka wprost proporcjonalna - ogromna. Samolot lata, niestety również samodzielnie... Moja córcia nadal czasem próbuje go wprowadzić w ruch w powietrzu, jednak ten niestety wciąż spada... Mogę poświadczyć o fantastycznej jakości. Nie widać na nim śladów niejednego upadku

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-06 16:20

Pierwsze klocki

Świetne klocki. Mimo, że zestaw nie jest duży to i tak dostarcza dużo ilości wspaniałej zabawy dziecku. W samolocie plusem jest ruchome śmigło. Dziecko może z radością biegać i udawać latający samolot w przestworzach. Klocki wykonane bardzo starannie i bezpieczne. Nadają się już od 2 roku życia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2017-01-05 19:52

Świetny samolocik

Nasza Mania od jakiegoś czasu uwielbia klocki. Lego Duplo są jej ulubionymi, a samolocik spisuje się znakomicie, dzięki niemu mam dziecko z głowy na dłuuugi czas, ponieważ śmigło jest ruchome i zapewnia mojej córce świetną zabawę gdy ta udaje że lata po domu :) Zabawka zdecydowanie warta swojej ceny, nam udało się kupić klocki w promocji w pewnej sieciówce za smieszne pieniądze i zdecydowanie polecamy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?