Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 249,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Miasteczko (10836)

Zestaw Moje miasto Lego Duplo rekomendowany jest dzieciom od 2 lat. Ten łatwy do złożenia zestaw pozwala dzieciom stworzyć własne miasto i otwiera przed nimi ogromne możliwości zabawy połączonej z nauką, np. jak się zachowywać w gabinecie lekarki, w piekarni, podczas tankowania samochodu czy przechodzenia przez ulicę.
Zestaw zawiera 98 elementów, w tym:
  • pięć figurek: mechanik, sprzedawca, lekarz, mama i dziecko; 
  • warsztat z samochodem i platformą, którą można obrócić za pomocą kółek zębatych, sklep warzywny, lekarza, piekarnię z otwieranym piecem oraz dach z otwieranymi oknami w jaskółkach; 
  • klocki z rysunkiem precla, owocu, jarzyn, ciasta, drzwi piekarnika, tablicy do badania wzroku, a także szyldy piekarni i mechanika.
W zestawie są również akcesoria, takie jak: wózek inwalidzki, dwie kasy, bagietki, automat z gumami do żucia, kosze z owocami, banany, kwiaty, słupek drogowy i dystrybutor paliwa. 
Produkty Lego Duplo zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Miasteczko (10836)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-10-28 16:40

wspaniały zestaw

Znakomity i bogaty w elementy zestaw. Wspaniale zachęca do zabawy i rozwija dziecko intelektualnie i społecznie. Wyrabia umiejętność łączenia klocków. Zachęca do rozróżniania wielkościowo elementów, Dzięki zabawie dziecko oswaja się z kolorami. Dodatkowo zestaw jest dobrze wykonany, tworzywo jest bezpieczne i mocne. Zestaw nie posiada małych klocków które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?