Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 59,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mój pierwszy autobus

Mój pierwszy autobus Lego Duplo ze specjalnie dekorowanymi klockami ABC dostarczy maluchom i rodzicom wiele frajdy, gdyż uczy alfabetu i literek! Zdolności manualne dziecko może doskonalić, układając kolorową tablicę do pisania. W skład zestawu wchodzi również szkolny autobus na kółkach oraz mini figurka ucznia Lego Duplo.
Kolorowe klocki Lego Duplo zostały zaprojektowane specjalnie w taki sposób, by zabawa nimi była łatwa i twórcza. Są dwa razy większe od zwykłych klocków Lego i dzięki temu idealnie dopasowane do małych rączek dziecka. Wszystkie zestawy Lego Duplo wykonano według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mój pierwszy autobus

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:44

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 13:00

polecam

Zestaw Mój pierwszy autobus polecam dla młodszych dzieci, ponieważ bezpieczeństwo przede wszystkim. Klocki mają idealny rozmiar. Nie musimy się obawiać, że 1,5-roczne dziecko się nimi zadławi. Są solidne. Ileż to już razy zostały nadepnięte, rzucone o ścianę i maltretowane w inny sposób. I co? Nie popękały i dalej możemy się nimi bawić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?