Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 59,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mój pierwszy autobus

Mój pierwszy autobus Lego Duplo ze specjalnie dekorowanymi klockami ABC dostarczy maluchom i rodzicom wiele frajdy, gdyż uczy alfabetu i literek! Zdolności manualne dziecko może doskonalić, układając kolorową tablicę do pisania. W skład zestawu wchodzi również szkolny autobus na kółkach oraz mini figurka ucznia Lego Duplo.
Kolorowe klocki Lego Duplo zostały zaprojektowane specjalnie w taki sposób, by zabawa nimi była łatwa i twórcza. Są dwa razy większe od zwykłych klocków Lego i dzięki temu idealnie dopasowane do małych rączek dziecka. Wszystkie zestawy Lego Duplo wykonano według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mój pierwszy autobus

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-30 11:01

idealne

locki Lego Duplo są bardzo dobrej jakości, solidnie wykonane a przy tym bardzo ładne. Małe rączki dziecka są w stanie sobie z nimi poradzić i starać się je układać. Można fajnie bawić się z dzieckiem takim zestawem i uczyć go . Klocki to zawsze dobry wybór dla dziecka bo nigdy się nie nudzą. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 14:27

Polecam

Klocki są wykonane z świetnego i trwałego materiału. Są bezpieczne dla dziecka. Maluch nie zrobi sobie nimi krzywdy. Elementy są w żywych i wyrazistych kolorach. Klocki z łatwością się zmieszczą w małych rączkach. Dziecko rozwija swoje zdolności manualne i wyobraźnie. Dodatkowo poznaje alfabet i uczy się liczb.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:26

lego pierwszy autobus

Zestaw bardzo bogaty w elementy. Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka.
Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku.
Polecam gorąco zestaw Lego Duplo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:44

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 13:00

polecam

Zestaw Mój pierwszy autobus polecam dla młodszych dzieci, ponieważ bezpieczeństwo przede wszystkim. Klocki mają idealny rozmiar. Nie musimy się obawiać, że 1,5-roczne dziecko się nimi zadławi. Są solidne. Ileż to już razy zostały nadepnięte, rzucone o ścianę i maltretowane w inny sposób. I co? Nie popękały i dalej możemy się nimi bawić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?