Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
14 ocen

Cena: ok. 75 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mój pierwszy domek

Klocki LEGO® DUPLO® "Mój pierwszy domek" to jedyna w swoim rodzaju zabawka dla najmłodszych. Są dwa razy większe od klasycznych klocków LEGO i zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do małych rączek dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Zestaw "Mój pierwszy domek" pozwala konstruować pierwsze budowle i poznać najważniejsze czynności towarzyszące człowiekowi na co dzień, takie jak wstawanie rano, mycie zębów, jedzenie śniadania. Zestaw daje też dzieciom możliwość układania przeróżnych, ciekawych historii, rozwijających ich kreatywność.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mój pierwszy domek

 (14)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-20 13:00

Kreatywne klocki

Klocki są wykonane z solidnego materiału. Są bezpieczne dla dziecka. Maluch ich nie połknie. Są dostosowane do małych rączek. Dziecko budując nimi swój pierwszy domek. Rozwija wyobraźnia i pobudza zdolności logicznego myślenia oraz wpływa na zdolności manualne. Dziecko spędza aktywnie przy nich czas i świetnie się bawi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:19

wspaniałe klocki

Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka. Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywac trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Polecam gorąco klocki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-09 18:09

Najlepsze klocki dla najmłodszych !!!

Lego Duplo '' Mój pierwszy domek '' to zestaw klocków - dużych klocków w sam raz dla małych rączek. Połączenie klocka z klockiem nie sprawia dziecku trudności.
Wiadomo najmłodszym użytkownikom klocków Lego trzeba pomóc zbudować domek.
Dzieci tworzą nie tylko domek jak również inne konstrukcje tu już wszystko zależy od wyobraźni dziecka.
Klocki są wykonane z bardzo dobrej jakości plastiku. Są kolorowe, dobrze się ze sobą łączą. wszystkie elementy do siebie pasują.
Można również połączyć z innymi zestawami.
Ludziki są duże, łatwo złapać je małym rączkom. Są kolorowe, ciekawie ubrane :)
Polecam !!!!


Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-26 13:30

idealne pierwsze klocki

jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 10:33

Mój pierwszy domek

Jak wszystkie klocki Lego Duplo i ten zestaw jest fantastyczny!
Dwie figurki, otwierane okienka i zjeżdżalnia, którą moją córcia uwielbia. Zjeżdżają na niej nie tylko figurki Duplo, ale właściwie wszystko, co się na niej mieści.
Kolory przyciągają zarówno dzieci, jak i cieszą dorosłych
Każdy kolejny zestaw daje ogromne pole do popisu i kreatywności

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
ewka92

2017-03-14 16:24

Super

Super zabawa dla najmłodszych. To one rozwijają wyobraźnię malucha. Łączą w sobie zabawę z nauką. Córka przy nich uczy się mówić. Pokazuje elementy i powtarza słowa. Duże elementy nie zagrażają bezpieczeństwu dziecka. Można je bez obaw mniejszym maluchom podać. Córka bawi się nimi od 15 miesiąca życia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-06 10:01

Pierwsze klocki- bezpieczeństwo i wspaniała zabawa

Te klocki uwielbiamy. Zestaw 'mój pierwszy domek' w szczególności. Duże elementy są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Maluch łatwo może je chwycić i łączyć, a więc uczą też koordynacji i motoryki. A najbardziej lubię, tego że uczą dziecka nazw przedmiotów i rozpoznawać czynności dnia codziennego. Kolorowe zachęcają do zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-09 23:01

Super zestaw

Ten zestaw klocków dostaliśmy jako pierwszy. Synek od razu go polubił. Dzięki niemu nauczył się mówić " dzień" i "noć". Od samego początku furorę robiła u nas zjeżdżalnia i otwierane i zamykane okienka ;) Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2017-01-05 19:54

Nasz faworyt

Nasza Mania od jakiegoś czasu uwielbia klocki. Lego Duplo są jej ulubionymi, a zestaw Nasz pierwszy domek spisuje się znakomicie, dzięki niemu mała nauczyła się do czego służą różne przedmioty, nauczyła się nazywać rzeczy z domu, chętnie łączy ze sobą kolorowe klocki ii powtarza za nami ich nazwy. Zabawka zdecydowanie warta swojej ceny, my polecamy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Emilia Markowska
Emilia Markowska

2016-11-11 01:45

Nieskończona zabawa

Te klocki dostaliśmy do testowania, gdy mój Syn miał 1,5 roku. Wtedy był na etapie rozrzucania i rozkładania tego, co my mu zbudowaliśmy. Na jakiś czas wylądowały w szafie, a gdy je ponownie wyjęliśmy, stały się Synka ulubioną zabawką. Można je zabrać w podróż i do kąpieli. Można z nich budować różne cuda lub bawić się tylko "lalami". Razem z torami z Ikea tworzą 'komplet' wciągający nasze dzieci na długie minuty. Dokupiliśmy jeszcze dwa inne komplety.. ;)
+ dobrze wykonane
+ trwałe
+ ładne
- cena mogłaby być odrobinę niższa

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
joanna maksimowicz
joanna maksimowicz

2016-09-18 04:42

Polecam

Zabawa z klockami Lego Duplo to zabawa, która nigdy się nie kończy.Są duże, kolorowe i bezpieczne dla malucha. Nasza Zosia miała 15 miesięcy gdy dostała Mój pierwszy domek i bardzo szybko zaczeła powtarzać co jest na obrazkach umieszczonych na klockach. Do dziś uwielbi te klocki a ludziki mają imiona; Tosia i Tymek 😊

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bielak
Beata Bielak

2016-05-05 15:08

Świetne !

Klocki Lego Duplo dzieci mają do tej pory i nadal się nimi bawią. Chociaż nie ma w zestawie aż tak dużo klocków dla dzieci to żadna przeszkoda ,potrafią budować i przebudowywać . Kilka elementów przedstawia dzień i noc ,jest też zjeżdżalnia i ludziki. Klocki dobrze dopasowują się do małych rączek. Kolory mają żywe i klocki są trwałe. Bardzo polecam Naprawdę warto.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Przepióra
Katarzyna Przepióra

2016-01-16 22:38

Super produkt.

Klocki Lego Duplo to produkt przewidziany dla dzieci do 5 roku życia, ale ja uważam, ze nie tylko. Pierwsze klocki Duplo kupiliśmy synowi jak miał niecały roczek i już wtedy mu się spodobały... ich kolorystyka przyciągała wzrok a pierwsze próby łączenia stanowiły wspaniałą zabawę. Dziś syn ma 5 lat i dużo kompletów Duplo w tym właśnie "Mój pierwszy domek",uwielbia się nimi bawić i tworzyć przeróżne konstrukcje. Zestaw tu prezentowany jest o tyle ciekawy dla dziecka, że posiada sporo okien i drzwi oraz zjeżdżalnie. Polecam dla małego konstruktora. Zabawka bardzo mocna, praktycznie niezniszczalna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 12:58

polecam

Zestaw klocków otrzymujemy w kolorowym, kartonowym pudełku. Dużo radości mieliśmy przy budowani domku według rysunku na opakowaniu. Wszystkie klocki mają wyraziste kolory, które zachęcają dzieci do zabawy. Specjalne klocki z dekoracjami przedstawiają najważniejsze codzienne czynności. Odgrywamy scenki, jakie zdarzyły się figurkom dzieci Lego Duplo (wstają rano, jedzą śniadanie, myją zęby, bawią się na zjeżdżalni, idą spać).

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?