Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
8 ocen

Cena: 79,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

Zestaw lego Duplo "Mój pierwszy ogród" wprowadza dziecko w świat ogrodowych roślin. Dzięki temu zestawowi dziecko nie tylko rozwija wczesne umiejętności budowania, lecz także poszerza swoją wiedzę o świecie - z każdym ułożonym klockiem rosną ogrodowe rośliny, w tym słoneczniki, pomidory i ziemniaki. To doskonała okazja, by opowiedzieć dziecku, jak rośliny wyrastają z ziemi i kwitną lub owocują.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
 
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

ocena całościowa

Moja niespełna dwuletnia córka lubi Duplo, jednak Mój Pierwszy Ogród to jej pierwszy zestaw tematyczny – do tej pory bawiła się jedynie samymi klockami do składania budowli. Byłam ciekawa, czy taki ogrodowy temat jej się spodoba. Okazało się, że to był strzał w 10-tkę! Córeczka szybko polubiła sprzęty z zestawu (świetne, wyraźne ilustracje nawet dla roczniaka!), a prawdziwym hitem okazała się być konewka (taczka nie wzbudziła tyle entuzjazmu:-). Dzięki wspólnej zabawie, głównie przez naśladowanie, malutka nauczyła się, że rośliny potrzebują podlewania (tu niezbędne były dołączone do zestawu figurki chłopczyka i dziewczynki) czy że ładnie wygląda zarówno równa grządka z rzodkiewką i pomidorami, jak i rosnące dziko słoneczniki. Dzięki temu zestawowi dziecko, które nie ma w domu ogródka, może poznać prace ogrodowe, wykonywane przy hodowli roślin. I to w najlepszy możliwy sposób, bo przez zabawę! Polecam!

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

 (8)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-20 13:07

Fajna zabawa

Zabawki są wykonane z świetnego i trwałego materiału. Są bezpieczne dla dziecka. Maluch nie zrobi sobie nimi krzywdy. Elementy są w żywych i wyrazistych kolorach. Klocki z łatwością się zmieszczą w małych rączkach. Dziecko rozwija swoje zdolności manualne i wyobraźnie. Klocki są dostępne w atrakcyjnej cenie. Produkt wart zakupy dziecko świetnie się nimi bawi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:21

wspaniały zestaw

Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka. Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozpoznawania roślin, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Dają możliwość rozróżniania poszczególnych rośli. Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Polecam gorąco zestaw Lego Duplo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-26 13:34

uczą przez zabawę

Bardzo udany zestaw, pokazujący malcowi ciąg przyczynowo skutkowy, bardzo lubimy bawić się w podlewanie kwiatków i ich wzrost symulowany dokładaniem kolejnych klocków, aż miło patrzeć jak ogród rośnie. Wykonanie niezmiennie bardzo staranne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 10:41

Mój pierwszy ogród

Kochamy, uwielbiamy! Konewka i taczka robią furorę! Nic jak do tej pory nie wzbudziło takiego entuzjazmu u mojego dziecka jak te dwa przedmioty.
Pudło z Lego Duplo staje się co raz większe i większe, a konewka jest najczęściej wyciągana od około dwóch miesięcy. Uczymy się, że rośliny należy podlewać. Uczymy się, że muszę mieć wodę i ziemię, aby mogły wyrosnąć. I póki co z całkiem niezłym skutkiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-11 15:05

Świetny zestaw

Mamy własnie ten zestaw i bardzo sobie go chwalimy. Synek długo sie juz nimi bawi i nie ma żadnych śladów, ze popękały czy coś takiego. Namalowane obrazki na klockach nie zdzierają się. Nie ma niebezpieczeństwa, że dziecko połknie mały element. Bardzo fajne klocki i będą nam służyć bardzo długo. Synek dzieki nim uczy się kształtów i kolorów. Bardzo często prosi mnie żebym mu je podała do zabawy. Lubi się nimi bawić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2017-01-05 20:05

Świetne

Nasza Mania od jakiegoś czasu uwielbia klocki. Lego Duplo są jej ulubionymi, a zestaw Mój pierwszy Ogród spisuje się u nas znakomicie, dzięki niemu mała nauczyła się nazywać do tej pory nie znane jej przedmioty czy rośliny jak na przykład kwiatek czy drzewo, chętnie łączy ze sobą kolorowe klocki ii powtarza za nami ich nazwy. Zabawka zdecydowanie warta swojej ceny, my polecamy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 17:09

Świetne pierwsze klocki dla malucha!

Klocki Lego Duplo stworzone z myślą o tych najmłodszych. Dostosowane pod względem bezpieczeństwa dla nich. Klocki są duże, łatwo się łączą. Kolorowe klocki przyciągają wzrok malucha, a do tego ten może ćwiczyć zdolności manualne w łączeniu elementów. Podoba mi się, że dzięki klockom można bez problemu naśladować sceny z życia codziennego, ucząc przy tym dziecko 'życia'. Świetny pochłaniacz czasu dla dziecka, a rodzic w tym samym czasie może zająć się czymś innym. Lego Duplo ogród uczy nazw roślin i warzyw. Świetny duet! Uczy i bawi! Czego rodzic może chcieć więcej!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-03-01 11:31

znakomity zestaw

Bardzo ładnie wykonane klocki, zaokrąglone brzegi i przez to bardzo bezpieczne dla dziecka. Zestaw jest kolorowy, bardzo ładnie przedstawione są obrazki w sposób wyraźny dla dziecka. Fantastyczny sposób na nauke i zabawę, dziecko może się rozwijać i budować dowolnie, ewentualnie łączyć w pary.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?