Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 79,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

Zestaw lego Duplo "Mój pierwszy ogród" wprowadza dziecko w świat ogrodowych roślin. Dzięki temu zestawowi dziecko nie tylko rozwija wczesne umiejętności budowania, lecz także poszerza swoją wiedzę o świecie - z każdym ułożonym klockiem rosną ogrodowe rośliny, w tym słoneczniki, pomidory i ziemniaki. To doskonała okazja, by opowiedzieć dziecku, jak rośliny wyrastają z ziemi i kwitną lub owocują.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
 
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

ocena całościowa

Moja niespełna dwuletnia córka lubi Duplo, jednak Mój Pierwszy Ogród to jej pierwszy zestaw tematyczny – do tej pory bawiła się jedynie samymi klockami do składania budowli. Byłam ciekawa, czy taki ogrodowy temat jej się spodoba. Okazało się, że to był strzał w 10-tkę! Córeczka szybko polubiła sprzęty z zestawu (świetne, wyraźne ilustracje nawet dla roczniaka!), a prawdziwym hitem okazała się być konewka (taczka nie wzbudziła tyle entuzjazmu:-). Dzięki wspólnej zabawie, głównie przez naśladowanie, malutka nauczyła się, że rośliny potrzebują podlewania (tu niezbędne były dołączone do zestawu figurki chłopczyka i dziewczynki) czy że ładnie wygląda zarówno równa grządka z rzodkiewką i pomidorami, jak i rosnące dziko słoneczniki. Dzięki temu zestawowi dziecko, które nie ma w domu ogródka, może poznać prace ogrodowe, wykonywane przy hodowli roślin. I to w najlepszy możliwy sposób, bo przez zabawę! Polecam!

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Mój Pierwszy Ogród

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 17:09

Świetne pierwsze klocki dla malucha!

Klocki Lego Duplo stworzone z myślą o tych najmłodszych. Dostosowane pod względem bezpieczeństwa dla nich. Klocki są duże, łatwo się łączą. Kolorowe klocki przyciągają wzrok malucha, a do tego ten może ćwiczyć zdolności manualne w łączeniu elementów. Podoba mi się, że dzięki klockom można bez problemu naśladować sceny z życia codziennego, ucząc przy tym dziecko 'życia'. Świetny pochłaniacz czasu dla dziecka, a rodzic w tym samym czasie może zająć się czymś innym. Lego Duplo ogród uczy nazw roślin i warzyw. Świetny duet! Uczy i bawi! Czego rodzic może chcieć więcej!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-03-01 11:31

znakomity zestaw

Bardzo ładnie wykonane klocki, zaokrąglone brzegi i przez to bardzo bezpieczne dla dziecka. Zestaw jest kolorowy, bardzo ładnie przedstawione są obrazki w sposób wyraźny dla dziecka. Fantastyczny sposób na nauke i zabawę, dziecko może się rozwijać i budować dowolnie, ewentualnie łączyć w pary.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?