Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 79,90 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Moje pierwsze pojazdy (10816)

Zestaw Moje pierwsze pojazdy (10816) Lego Duplo polecany jest dzieciom w wieku 1,5-5 lat. Dzięki temu zestawowi młodzi konduktorzy nauczą się tworzyć samochody w różnych kolorach i konfiguracjach. 
W zestawie:
  • dekorowane klocki, z których można tworzyć najróżniejsze samochody i ciężarówki, w tym specjalny, dwustronny klocek z dekoracją sygnalizatora ulicznego zachęca do zabaw fabularnych,
  • 3 podwozia, dźwig.
Wymiary samochodu: 6 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości. 
Wymiary wozu strażackiego: 13 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości. 
Wymiary wywrotki: 9 cm wysokości, 10 cm długości i 6 cm szerokości. 
Wymiary dźwigu: 12 cm wysokości, 8 cm długości i 3 cm szerokości.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Moje pierwsze pojazdy (10816)

ocena całościowa

Mój czteroletni syn jest wielkim fanem wszelkich pojazdów – zna każdą markę. Może też godzinami przyglądać się pracującym na budowie urządzeniom. Gdy więc dostał zestaw Lego Duplo "Moje pierwsze pojazdy", oniemiał z zachwytu.

Zestaw zawiera 36 elementów, w tym 3 podwozia, kolorowe dekorowane klocki o tematyce samochodowej oraz... najlepszy ze wszystkich - dźwig.

Syn godzinami potrafi bawić się tym zestawem, tworząc różne wariacje samochodowe: ciężarówkę, samochód z podnośnikiem, radiowóz, straż pożarną. Elementy można dowolnie łączyć w ramach zestawu lub z innymi zestawami Lego Duplo.

Przyznam, że ja też chętnie włączałam się do zabawy. To dla mnie okazja, by wytłumaczyć synowi zasady bezpiecznego zachowania na budowie czy na ulicy, a także wytłumaczenia, dlaczego trzeba przepuszczać na drodze pojazdy uprzywilejowane.

Warto dodać, że klocki Duplo są wygodne dla dziecka - ich wielkość jest dopasowana do dłoni małego dziecka.

To idealny prezent dla małego dziecka! Polecam.

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Moje pierwsze pojazdy (10816)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 17:23

super

Fantastyczny zestaw klocków pierwszych pojazdów. Klocki znakomite, duże, łatwe do złożenia. Elementy wykonane z dobrego tworzywa, bezpiecznego dla dziecka. Łatwe do złożenia. Bardzo fajny zestaw pojazdów, świetnie sprawadza sie podczas zabawy na wyjeździe i w domu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 17:46

Pierwsze pojazdy

Klocki wprowadzają malucha w świat pojazdów. Dziecko rozwija swoje zdolności ruchowe łącząc ze sobą elementy. Duży plus że do zestawu można dokupić inny zestaw. Klocki się ze sobą łączą. Zabawa jest atrakcyjniejsza. Z klockami lego maluch ma duże pole popisu. Klocki są wykonane z materiału o wysokiej jakości. Nie niszczą się. Dzieciom dostarczają dużej frajdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:46

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?