Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 60 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

Zestaw Patrol policyjny Lego Duplo (10809) zawiera 2 figurki (policjant i przestępca), klocki, z których można złożyć policyjną furgonetkę, areszt z otwieranymi drzwiczkami, niewielki budynek z otwieranym sejfem i klockiem przedstawiającym pieniądze.
Ten zestaw pozwala dzieciom na tworzenie własnych historyjek o policjantach i złodziejach. Bawiąc się tym prostym modelem, dziecko może opanować podstawowe umiejętności składania klocków.
Wóz policyjny ma ok. 11 cm wysokości, 15 cm długości i 7 cm szerokości. Bank ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy lego.com
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

ocena całościowa
Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość

Mojej 2-letniej córeczce bardzo podobały się te klocki, bo miały samochód i 2 figurki w zestawie. Wcześniej bawiła się klockami starszego brata, ale tamte zestawy były dla niej zbyt skomplikowane. Ten jest w sam raz. Jeszcze nie wie dokładnie, co to znaczy "napad na bank", ale podoba jej się duży samochód z otwieraną kratą z boku. Wkłada tam obu panów - policjanta i rabusia :) a pozostałe klocki przyczepia do dachu auta i tak nim jeździ.

W tych klockach dobre jest to, że są bardzo proste - mają bardzo jasną ilustrację, mało postaci i w ogóle mało elementów. Małemu dziecku łatwiej jest to opanować. Fajnie też, że jest policjant - uczymy się w ten sposób, co robi w mieście. Gdybym mogła dodać jeden element, byłby to pies policyjny - córka na pewno byłaby zachwycona i myślę, że inne dzieci też.

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Asia
Asia

2017-03-21 11:41

Patrol policyjny

Dwuletnie dziecko nie potrafi bawić się w napad na bank. Jednak policjant jest bardzo ważnym elementem w zabawie. Córcia już wie, że jest od tego, aby pomagać innym ludziom. Wprawdzie bandyta zwykle pracuje na farmie - nie wiem dlaczego, a samochód policyjny służy do przewożenia innych klocków, ale czy to ważne? Ważne, że wyobraźnia działa i pracuje na najwyższych obrotach!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?