Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 60 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

Zestaw Patrol policyjny Lego Duplo (10809) zawiera 2 figurki (policjant i przestępca), klocki, z których można złożyć policyjną furgonetkę, areszt z otwieranymi drzwiczkami, niewielki budynek z otwieranym sejfem i klockiem przedstawiającym pieniądze.
Ten zestaw pozwala dzieciom na tworzenie własnych historyjek o policjantach i złodziejach. Bawiąc się tym prostym modelem, dziecko może opanować podstawowe umiejętności składania klocków.
Wóz policyjny ma ok. 11 cm wysokości, 15 cm długości i 7 cm szerokości. Bank ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy lego.com
Ocena redakcji produktu 

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

ocena całościowa
Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość

Mojej 2-letniej córeczce bardzo podobały się te klocki, bo miały samochód i 2 figurki w zestawie. Wcześniej bawiła się klockami starszego brata, ale tamte zestawy były dla niej zbyt skomplikowane. Ten jest w sam raz. Jeszcze nie wie dokładnie, co to znaczy "napad na bank", ale podoba jej się duży samochód z otwieraną kratą z boku. Wkłada tam obu panów - policjanta i rabusia :) a pozostałe klocki przyczepia do dachu auta i tak nim jeździ.

W tych klockach dobre jest to, że są bardzo proste - mają bardzo jasną ilustrację, mało postaci i w ogóle mało elementów. Małemu dziecku łatwiej jest to opanować. Fajnie też, że jest policjant - uczymy się w ten sposób, co robi w mieście. Gdybym mogła dodać jeden element, byłby to pies policyjny - córka na pewno byłaby zachwycona i myślę, że inne dzieci też.

Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Patrol policyjny 10809

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 21:43

Fajny zestaw

Klocki Lego Duplo są znakamite dla dzieci,wspaniale rozwijają, zachęcają do dowolnej zabawy. Sa duże a co za tym idzie bezpieczne dla dziecka. Nie posiadają małych elementów, które dziecko mogłoby wziąć do buzi. Zestaw ma dwie figurki policjanta ktorego dzieci znaja jako stróża prawa oraz zlodzieja ktory jest postacia fikcyjna dla malucha i malo znaną. Zestaw atrakcyjny i kolorowy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 11:41

Patrol policyjny

Dwuletnie dziecko nie potrafi bawić się w napad na bank. Jednak policjant jest bardzo ważnym elementem w zabawie. Córcia już wie, że jest od tego, aby pomagać innym ludziom. Wprawdzie bandyta zwykle pracuje na farmie - nie wiem dlaczego, a samochód policyjny służy do przewożenia innych klocków, ale czy to ważne? Ważne, że wyobraźnia działa i pracuje na najwyższych obrotach!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?