Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 80 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Przyczepa dla koni (10807)

Zestaw Przyczepa dla koni Lego Duplo (10807) to twórcza zabawka dla małych dżokejów, którzy uwielbiają skakać przez przeszkody. Po treningu mogą zbudować klocków samochód, przyczepę z otwieranym dachem i pojechać z ulubionymi zwierzątkami w inne miejsce na zawody.
W zestawie są m.in.:
  • 2 figurki (mama i dziecko)
  • 1 figurka konia,
  • Samochód i przyczepa z otwieranym dachem,
  • przeszkoda z poprzeczką, którą można zrzucić.
Wymiary samochodu: 6 cm wysokości, 15 cm długości i 7 cm szerokości. 
Przyczepa dla koni ma ok. 14 cm wysokości, 17 cm długości i 8 cm szerokości. 
Przeszkoda ma ok. 5 cm wysokości, 14 cm szerokości i 3 cm głębokości. 
Połączenie z zestawem Konie Lego Duplo to szansa na jeszcze więcej zabawy dla małych miłośników jeździectwa.

Gdzie można kupić: sklep internetowy lego.com
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Przyczepa dla koni (10807)

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-21 09:00

super zabawa

Lego Duplo to klocki dobrej jakości, przeznaczone dla dzieci już od drugiego roku życia. Lego Duplo są trwałe, elementy dość duże, idealne dla małych dłoni. Zestaw "Przyczepa dla koni" składa się z piętnastu elementów. W tym znajdują się dwie figurki ludzi oraz figurka kania. Zestaw idealny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Mały zestaw sprawia, że ilość kombinacji w układaniu elementów jest niewielka. Jedna sama zabawa konikiem, ludźmi, samochodem z przyczepą daje wiele frajdy. Zestaw ten zawsze można połączyć z innymi zestawami Lego Duplo, np. podobnym zestawem "Konie". Zestaw ten świetnie nadaje się na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 14:09

Polecam

Fajny zestaw dla najmłodszych dzieci. Atrakcyjne i kolorowe elementy zachęcają malucha do zabawy. Maluch tworzy własne historyjki. Zabawa cieszy i sprawia dużo frajdy. Dodatkowo klocki są wykonane z wysokiej jakości plastiku. Są bezpieczne dla dziecka. Duże elementy są dostosowane do małych rączek. Cena odpowiednia do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:31

Wspaniały i solidny zestaw

Solidny i z atestami zestaw. Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka. Zestaw bardzo bogaty w elementy. Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywać trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Polecam gorąco zestaw Lego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:42

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 11:14

Przyczepa dla koni

Fajny zestaw zarówno jako samodzielna zabawka, jak i kolejny zestaw do kolekcji. Klocków tam niewiele, jednak samochód z przyczepą stanowią ciekawą zabawkę. Moja córka bardzo lubi wszelkie pojazdy, a te od Lego są niesamowicie trwałe. Niestety miały okazję nie jeden raz zostać rzucone ze złości, a nadal są w idealnym stanie! Zestaw idealny dla dziewczynek - większość uwielbia konie, na którymś etapie swojego życia!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-13 13:15

Dziewczynki je uwielbiają

Małe dziewczynki lubią tą serię klocków. Moja siostrzenica bardzo lubi się nimi bawić. Taki zostaw dostała jak skończyła dwa lata i przy pomocy mamy nauczyła się nimi bawić. Do tej pory lubi wracać do tego zestawu. W skład klocków szkoda, że wchodzi tylko jedna przeszkoda. Jednak można dokupić inne zestawy z tej serii i bardzo dobrze się bawić. Duże elementy są bezpieczne dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?