Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 249,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Remiza strażacka

Zestaw "Remiza strażacka" Lego Duplo (10593) zawiera dwa samochody: wóz strażacki z wężem do polewania oraz wóz strażacki z wysuwaną drabiną, siekierą, płomieniami, kluczem do odkręcania, hydrantem i dwoma mini figurkami strażakami Lego Duplo. 
Kolorowe klocki Lego Duplo zostały zaprojektowane specjalnie w taki sposób, by zabawa nimi była łatwa i twórcza. Są dwa razy większe od zwykłych klocków Lego i dzięki temu idealnie dopasowane do małych rączek dziecka. Wszystkie zestawy Lego Duplo wykonano według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Remiza strażacka

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-27 13:24

straż

Świetne kolorowe klocki, niezwykle rozwijające wyobraźnię i dające fantastyczną zabawę przez długi czas. Mogą być zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Solidnie wykonane, mocne i trwałe. Nie posiadają maleńkich elementów które dziecko mogłoby połknąć. Przybliżają pracę strażaka.Jak najbardziej polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 13:02

polecam

Polecam zestaw zarówno chłopcom , jak i dziewczynkom. Lego duplo uczą kształtów i kolorów. Pamiętam, że kiedyś jedną z ulubionych naszych zabaw było segregowanie klocków wg kolorów (zielone do zielonych, żółte do żółtych itd.) i kształtów.
Rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Wcale nie musimy sugerować się obrazkiem z opakowania. Sami możemy tworzyć fantastyczne budowle i kształty.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?