Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 249,99 zł
Opis produktu

Lego Duplo, Remiza strażacka

Zestaw "Remiza strażacka" Lego Duplo (10593) zawiera dwa samochody: wóz strażacki z wężem do polewania oraz wóz strażacki z wysuwaną drabiną, siekierą, płomieniami, kluczem do odkręcania, hydrantem i dwoma mini figurkami strażakami Lego Duplo. 
Kolorowe klocki Lego Duplo zostały zaprojektowane specjalnie w taki sposób, by zabawa nimi była łatwa i twórcza. Są dwa razy większe od zwykłych klocków Lego i dzięki temu idealnie dopasowane do małych rączek dziecka. Wszystkie zestawy Lego Duplo wykonano według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Lego
Oceny użytkowników produktu 

Lego Duplo, Remiza strażacka

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-27 11:50

super zabawa

Lego Duplo to klocki najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne dla najmłodszych dzieci. Elementy bardzo kolorowe, duże, idealne dla małych dłoni. Każdy zestaw Lego Duplo do siebie pasuje i można łączyć zestawy aby zabawa była ciekawsza. Zestaw Remiza strażacka jest bardzo bogato wyposażony. To aż 105 klocków. W tym dwie figurki strażaków, które umożliwiają odgrywanie ciekawych ról. Dziecko może zbudować dużą remizę strażacką oraz dwa samochody strażackie. Jeden z wozów ma wyciągany wąż, a drugi ruchomą drabinę. To świetna zabawa dla każdego chłopca, a także dziewczynki. Zestaw pozwala poznać zawód strażaka. Zestaw świetnie nadaje się na prezent. Dość drogi, ale cena adekwatna do jakości i ilości elementów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 14:06

Remiza dla małego strażaka

Klocki są wykonane z wysokiej jakości materiału. Mają duże o ciekawych kształtach elementy zabawa nimi nigdy się nie nudzi. Dziecko może poczuć się jak prawdziwy strażak. Bogaty zestaw umożliwia tworzenie fajnych historii. Puzzle stanowią fajną zabawę dla całej rodziny. Rozwijają zdolności manualne malucha i pobudzają kreatywność oraz wyobraźnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 17:18

Lego Duplo remiza

Wspaniałe klocki, wykonane ze świetnego materiału, bardzo bezpieczne i poręczne dla dziecka. Zachęcają do rozwoju i pomysłowości w tworzeniu budowli. Uczą kolorystyki, rozwijają wyobraźnię, dają mnóstwo radości i zadowolenia. Uczą pokonywac trudności i wspaniale umilają czas dziecku. Dają radosc nie tylko chłopcom ale również dziewczynkom. Polecam gorąco klocki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:44

Jakość i wykonanie

Jak zawsze LEGO trzyma poziom wykonania produktu, dobrze wykonane klocki dla małych rączek, kolory zachęcające dziecko do zabawy, wiele możliwości wykorzystania klocków oraz ludzików przy tworzeniu najróżniejszych historii. Małe zestawy bardzo wzbogacają te już posiadane i odświeżają dziecku sposób patrzenia na zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-27 13:24

straż

Świetne kolorowe klocki, niezwykle rozwijające wyobraźnię i dające fantastyczną zabawę przez długi czas. Mogą być zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Solidnie wykonane, mocne i trwałe. Nie posiadają maleńkich elementów które dziecko mogłoby połknąć. Przybliżają pracę strażaka.Jak najbardziej polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 13:02

polecam

Polecam zestaw zarówno chłopcom , jak i dziewczynkom. Lego duplo uczą kształtów i kolorów. Pamiętam, że kiedyś jedną z ulubionych naszych zabaw było segregowanie klocków wg kolorów (zielone do zielonych, żółte do żółtych itd.) i kształtów.
Rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Wcale nie musimy sugerować się obrazkiem z opakowania. Sami możemy tworzyć fantastyczne budowle i kształty.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?