Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lego


kategoria:

Klocki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 89.99 zł
Opis produktu

LEGO Juniors, Farma

Zestawy LEGO Juniors są zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 7 lat, które nie mogą doczekać się zabawy klasycznymi, małymi klockami LEGO. Te jednak mogą być dla nich jeszcze zbyt skomplikowane. Właśnie dlatego powstały zestawy LEGO Juniors, idealne dla małych odkrywców niecierpliwie wyczekujących pierwszych chwil niezależnej zabawy!
Zestaw LEGO Juniors Farma (10746) pozwoli małym pomocnikom mieć oko na ulubione zwierzaki i bawić się z nimi o dowolnej porze. Gdy dzieci załadują zapas jedzenia na tylną część furgonetki, mogą pojechać na farmę z Mią. Tam czeka ich mnóstwo pracy - trzeba taczką zawieźć belę siana do stajni, a potem nakarmić butelką czekającą w zagrodzie owieczkę. Aha, i jeszcze jedno - trzeba wypuścić źrebaka, żeby trochę sobie pohasał! Czy Twoja pociecha będzie mogła się tym zająć?

Gdzie można kupić: www.lego.com
Oceny użytkowników produktu 

LEGO Juniors, Farma

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-18 13:45

LEGO ponadczasowe

Klocki są super. Córka bardzo lubi się nimi bawić. Co prawda walizeczka szybko przestała być przechowywalnią klocków bo dołączyły one do dużego pudełka z klockami ale znalazła zastosowanie w przechowywaniu gumek i spinek do włosów. Z klocków można dość dużo wybudować, ma śliczne małe taczki, zwierzątko no i laleczkę! Ponieważ mamy zestaw "Weterynarz" - te klocki idealnie się do niego wpasowały (autko zostało przebudowane na karetkę a jagniątko zostało pacjentem). LEGO to klocki dla każdego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-18 12:13

rewelacyjny

Świetne, bardzo kolorowe klocki. Solidnie wykonane z dobrego oraz bardzo bezpiecznego tworzywa. Dzięki temu chociaż dziecko chwyci do buzi nic mu nie grozi.
Dzięki zabawie tym zestawem dziecko przyswaja podstawowe wartości, m.in troskę o zwierzęta, pielęgnację ogrodu, uczy się rozpoznawać sprzęty wykorzystywane na farmie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?