Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Lego Michała

| aktualizacja: 24.10.2011 | 0

21.10-30.11.2011r., Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach zaprasza na wystawę prywatnej kolekcji dziewięcioletniego Michała Becha.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Wieża Eiffla i Tower Bridge z klocków to największe konstrukcje na wystawie „Lego Michała”.

Ekipozycja zostanie przygotowana wspólnie przez Michała i pracowników Muzeum Zabawek i Zabawy. Najefektowniejsze konstrukcje mają ponad 4000 elementów, Tower Bridge składa się 4287 klocków, natomiast Wieża Eiffla na wysokość. 112 cm.

Michał Bech autor wystawy ma teraz 9 lat, ale Lego to jego pasja od drugiego roku życia. Na początku budował razem z tatą z klocków dla najmłodszych, z czasem przeszedł do bardziej skomplikowanych konstrukcji.

I tak pewnego razu, będąc u taty na rękach przy kościele Dominikanów w Warszawie, Michał spojrzał w górę na ogromną budowlę, po czym zawiesił wzrok na ścianie, przy której stał, i jego uwagę przykuła pojedyncza cegła budowli - zawołał do taty: ELEMENT! Tak oto zrozumiał, że podstawowym składnikiem każdej budowli jest jeden, pojedynczy element. A w zależności, od tego ile mamy elementów i co nam podpowiada wyobraźnia, możemy stworzyć najprzeróżniejsze budowle - tak opowiada dziś o pasji syna jego mama.
Budowanie z klocków nawet najbardziej skomplikowanych budowli to zawsze dopiero początek przygody, Michał wie o tym doskonale i po zakończeniu budowy sam stale zmienia i udoskonala konstrukcje. Ciekawe co zbuduje następnym razem…

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?