Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

POS Projekt


kategoria:

inne zabawki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 21 zł
Opis produktu

Leolandia, Trójpłatowiec z tektury (model do składania)

Trójpłatowiec marki Leolandia to kreatywna, ekologiczna zabawka dla dziecka. Samolot wykonany jest z jednokolorowej, wysokiej jakości tektury. Po użyciu można go dalej przetwarzać, a po wyrzuceniu ulega szybkiej biodegradacji. Krawędzie tektury są bezpieczne, więc dzieci nie pokaleczą sobie palców. Zabawki z tektury są lekkie, więc świetnie nadają się do zabawy grupowej (dzieci nie mogą sobie zrobić krzywdy). Elementy zabawki idealnie do siebie pasują, więc łatwo można je złożyć. 
Co można zrobić z zabawkami z tektury? Możliwości zabawy jest bardzo wiele. Wszystko zależy od wyobraźni i kreatywności. Tekturowe zabawki rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność dziecka. Jest wiele korzyści z posiadania każdej zabawki, ponieważ można je nie tylko złożyć z tatą lub mamą, ale również: pomalować farbami, flamastrami lub kredkami, bawić się samemu lub z innymi dziećmi albo użyć do dekoracji pokoju dziecięcego.
Zabawki Leolandia są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat, ponieważ zawierają małe elementy. Jednak w stu procentach spełniają zharmonizowane wymogi UE i mają znak CE. Co ważne, zabawki Leolandia są projektowane i produkowane w Polsce. 
Oceny użytkowników produktu 

Leolandia, Trójpłatowiec z tektury (model do składania)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?