Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Szokujące kartki z opisami porodów – obejrzyj galerię

| aktualizacja: 23.06.2015 | 13

„Nie drzyj się tak” – żadna położna ani żaden ginekolog nie ma prawa mówić tak do rodzącej kobiety! Zobacz galerię kartek z opisami porodów: tych lepszych i tych, które najlepiej byłoby zapomnieć – gdyby to tylko było możliwe.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Standardy okołoporodowe, zalecenia dla lekarzy i położnych - to jedno. Drugie – to praktyka, która na porodówkach często ma się nijak do teorii. Organizatorki akcji Lepszy poród głośno mówią: prawa kobiet na porodówkach są łamane częściej niż nam się wydaje! W ramach akcji zachęcają młode mamy do opisywania porodów: i tych złych, i tych dobrych. Celem jest zwiększenie świadomości kobiet, że poród nie musi wiązać się z upokorzeniem i strachem. Więcej na stronie akcji Lepszy poród.

Obejrzyj galerię z opisami porodów.

Czytaj także: Rusza pierwsze w Polsce badanie, jak często łamane są prawa kobiet na porodówkach

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (13)
avatar

sandra
sandra | 2017-08-20 22:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ja nie uzyskalam zadnej pomocy po porodzie. powiedzialam wprost nie chce karmic piersią....nue pomogly mi z wyborem mm omijaly moja sale oprocz obchodu gdzie slyszalam tylko PRZYSTAWIA PANI? NIE NIE PRZYSTAWIAM MÓWIŁAM ZE CHCE KARMIC MM sama wint znalazlam info i zaczelam podawac dziecku mm...

Odpowiedz

magda
magda | 2017-03-21 20:33 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Rownie dobrze, to te chamskie polozne moglyby zaczac wydzierac sie na dziecko, ktore wlasnie sie rodzi, bo kobieta i tak nie moze sie ruszyc. Co winna kobieta??
Czy na ojca dziecka tez odwazylyby sie wrzasnac??

Odpowiedz

emma
emma | 2017-01-17 10:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Coś okropnego jak się traktuje kobiety podczas porodu. Zamiast podtrzymać na duchu to się na nie drą. Przecież te kobiety dają życie !!!!! Tym bardziej że oprócz bólu jest jeszcze strach i zdenerwowanie... Współczuję tym kobietom naprawdę

Odpowiedz

Tina
Tina | 2016-12-28 00:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jak ja się cieszę, że będę rodzić we własnym domu, z pomocą niesamowicie życzliwych położnych o złotych sercach... z dala od Polski! W życiu nie chciałabym musieć tego tam robić. Wolałabym wtedy chyba rodzić na ulicy niż w jednym z wielu tych tak zwanych "szpitali".

Odpowiedz

Lukrecja
Lukrecja | 2016-01-30 12:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Do wszystkich nie douczonych wulgarnych położnych: zapamiętajcie złe kobiety, że dziecko to nie ,,bachor"!

Odpowiedz

Pati
Pati | 2016-01-30 12:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tej okropnej babie co by mnie uderzyła w stopę po wyjściu ze szpitala bym kopnęła w dupę.

Odpowiedz

Miriam
Miriam | 2016-01-30 12:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Łzy lały mi się z oczu ciurkiem czytając straszne opisy porodu, tych nie winnych kobiet. Dziękuję Bogu, że miałam ,,znakomity" prawie bez bolesny poród. Ja na ich miejscu bym oddała sprawę do sądu.

Odpowiedz

miranda
miranda | 2015-12-07 10:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Personel medyczny w Polsce woła o pomstę do nieba. To nie tylko dlatego że jest mało pieniędzy, ale też wychowanie w komunie starszych (a młodsze się od nich uczą) sprawia, że traktują pacjenta jako zło konieczne. Pacjent istnieje żeby lekarz miał pretekst do egzystencji i dostawania pensji a jeśli "stwarza jakiś problem lub nie wygodę" to po łbie go lub ją. To strasznie smutne. Ja się tak bałam rodzić w Polsce że w połowie ciąży wyjechałam z mężem do UK. Tutaj też mają swoje wady ale generalnie nikt nigdy nikogo nie wyzwie i nie uderzy w żadną część ciała.

Odpowiedz

sara
sara | 2015-11-05 19:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Okropnie nawet sie to czyta...serce sciska co te kobiety musialy przejsc...rodziłam w Niemczech. Raj na ziemii do rodzenia! Każda kobieta traktowana jest tu z szacunkiem, w końcu dajemy nowe zycie:)

Odpowiedz

alka
alka | 2015-07-03 19:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

mój poród był okropny miałam kleszcze bez znieczulenia a rodziłam wczesniaka a według prawa niewolno używać kleszczy do wcześniaków wyciągli go na chama rozrywając mi krocze ból nie do wyczymania nawet na chwile stracłam z bólu przytomność nikt mnie nie poinformował ze miałam taki zabiek przed porodem ami po porodzie dowiedziałam się przez przypadek od pani z neopatolagi która zajmowała się moim synem koszmar poród do dzisiaj sni mi się po nocach

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Temida
Temida | alka | 2016-01-30 12:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Współczuję Ci to powinno być karalne przez nasze prawo. Powinna Pani dostać odszkodowanie.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?