Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pomysł na wakacje: Festiwal Sztucznych Ogni

| aktualizacja: 28.06.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fajerwerki, Pyromagic, festwal sztucznych ogni Szczecin 2013, atrakcje dla dzieci
fot. Fotolia
Nie trzeba czekać do sylwestra, żeby zachwycać się pokazami fajerwerków. Co roku w Szczecinie odbywają się w środku lata.
Oglądanie milionów rozbłyskujących na nocnym niebie światełek to dla dzieci przeżycie niemal baśniowe. Najmłodsze maluchy zwykle rzadko mogą go doświadczać, z prostej przyczyny - w sylwestra, choć nie chcą, idą grzecznie spać. Można zrekompensować im tę stratę, zabierając je na Pyromagic, czyli Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni w Szczecinie.

W ramach imprezy niebo nad Odrą rozświetlą fajerwerki wystrzeliwane w rytm przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Na widowisko złożą się prezentacje przygotowane przez firmy pirotechniczne z Europy i Polski. Każdy pokaz trwa 15 minut. W tym roku obowiązuje następująca zasada – podczas pierwszej minuty w ciszy na niebie rozbłysną białe i czerwone fajerwerki. Pozostały czas wypełnią sztuczne ognie wypuszczane do taktów muzyki. Choć wiesz, że zapotrzebowanie malucha na sen jest bardzo duże, warto zrobić wyjątek i pozwolić dziecku położyć się spać nieco później. Na pewno będzie miało co wspominać. 

Jeśli wybierzesz się do Szczecina kilka dni przed rozpoczęciem Pyromagic, możesz wziąć udział w Wielkim Zlocie Żaglowców Tall Ships Races 2013.


Kiedy: 9-10 sierpnia 2013 


 
 


 
Zobacz, film z zapowiedzią Festiwalu Sztucznych Ogni w Szczecinie.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?