Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Letnie warsztaty dla dzieci z cyklu STACJE SZTUKI

| aktualizacja: 19.07.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk
28.07,18.08.2012r., Art Stations Foundation zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na warsztaty.
Letnie warsztaty dla dzieci z cyklu STACJE SZTUKI STACJE SZTUKI to wakacyjny projekt dla najmłodszych przygotowany przez Art Stations Foundation. Przestrzeń sąsiadującego ze Starym Browarem parku zamienimy w wielką pracownię dla dzieci. Młodzi artyści wezmą na warsztat takie zagadnienia jak instalacja, malarstwo materii czy environment. Poznawanie trudnych pojęć sztuki przekształcimy w świetną, kreatywną zabawę. Będziemy zamieniać znaczenia przedmiotów, tworzyć wielkoformatowe dzieła sztuki, poznawać różne techniki malarskie, a park uzupełnimy o wymyślone przez dzieci elementy. Malowanie, konstruowanie, artystyczne potyczki z przestrzenią i przedmiotami – to wszystko stanie się celem twórczej zabawy!

Park przy Starym Browarze
wstęp wolny (obowiązują zapisy na adres k.pakulo@artstationsfoundation5050.com)
Czas trwania: ok. 1,5 h
Wiek: 5-12 lat

PRZYSTANEK: Environment!
28.07.2012, 12:00

Na kolejnym przystanku Stacji Sztuki sprawimy niespodziankę spacerowiczom, uzupełniając park nowymi, zaskakującymi elementami. Sprawdzimy co pasuje a co nie do przyrody, zaprosimy do zabawy wymyślone zwierzęta a przede wszystkim stworzymy niecodzienną atmosferę.

PRZYSTANEK: Scenografia!
18.08.2012, 12:00

Scenografia będzie ostatnim przystankiem wakacyjnych spotkań w parku. Wykorzystując zbudowane podczas wcześniejszych zajęć obiekty, wspólnie stworzymy otwartą przestrzeń sceniczną. Chcemy, żeby to nasi najmłodsi pod okiem instruktora wypełnili ją życiem i ruchem. To od dzieci zależeć będzie w jaki sposób taniec połączy się z przestrzenią i co wyniknie z tego połączenia.

Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?