Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Huśtawki i bujaki


Autor: fhdominik
Ocena:
1 ocena

Cena: 139 zł
Opis produktu

BabyOno, Leżaczek bujaczek fotelik 3w1 z wibracjami Sowy

Leżaczek bujaczek fotelik 3w1 z wibracjami Sowy firmy BabyOno ma urocze nadruki w sowy. Na jego pałąku zamontowane są trzy interaktywne zabawki. Fotelik to produkt, który "rośnie" wraz z dzieckiem. Wbudowana blokada bujania łatwo zamienia go w stabilny stacjonarny fotelik, idealny np. do karmienia lub spania. Produkt może być też używany jako bujany fotelik – dla dziecka o wadze do 18 kg (około 3-4-letniego).
Na pałąku zamontowane są trzy zabawki dla dziecka, w tym śliczną sowę, która ma dołączone serduszko (gdy dziecko za nie pociągnie, usłyszy melodyjkę). Po obu stronach sowy znajdują się zabawki, które obracają się wokół osi. Pałąk z zabawkami można łatwo wyjąć, co ułatwia wyjmowanie dziecka. Gdy dziecko jest większe, pałąk można całkowicie odłączyć.
Kojące wibracje w foteliku oraz możliwość prania obszycia w pralce sprawiają, że jest to produkt idealny zarówno dla mamy, jak i dziecka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy zabawki-dominik.pl
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Leżaczek bujaczek fotelik 3w1 z wibracjami Sowy

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-29 22:01

3w1 to jest cos

Super sprawa, bujaczek jest swietny od maleńkości dziecka pozwala na bezpieczne zabawienie go gdy rodzic musi sie na chwile oddalić z pokoju. Jednak wraz z aktywnosćią dzieci szybko z leżaczków wyrastają. Ten produkt świetnie dostosowuje sie wo rozwoju dziecka i zapewni brak odkładania w kąt po kilku miesiącach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?